SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Brighton British Study Centres Dil Okulu

British Study Centers 1930’larda kurulmuştur İngiltere’ninen eski dil okullarından biridir. Okul Brighton’ın şehir merkezinde yeralmaktadır. Brighton, İngiltere’nin en popüler öğrenci şehirlerden biridir.Manş denizinin kıyı kenti olan Brighton aynı zamanda İngiltere’nin yazlıkbölgelerinden biridir.  Her yıl dünyanınçeşitli ülkelerinden gelen binlerce öğrenci adayı özellikle İngilizce dileğitimi için Brighton şehrini tercih etmektedir.  İngilizce dil eğitiminde popülasyonu yüksekolan Brighton’da pek çok uluslararası İngilizce dil eğitimi veren dil okulu vardır.

British Study Center öğrencilerini istedikleri hedefeulaştırabilmek için yüksek kalitede sunduğu yetişkinler sunduğu programlararasında Genel İngilizce, İş İngilizcesi, ILETS gibi sınavlara hazırlıkkursları bulunuyor.  Ayrıca okulda,tercih eden öğrenciler  için birebir dersalma şansı da bulunuyor.

British Study Center Experience 2017 yılında Experience Dilokullarını da satın alarak İngiltere’deki ağını genişletmiştir.  Manchester, York, Londra ve Brighton olmaküzere İngiltere’de dört ayrı şubesi bulunmaktadır.

Okul,  aile yanı ve yurtkonaklaması seçeneklerini sunmaktadır. Son derece özenle seçilen ailelerinyanında sabah ve akşam yemeği ile yarım pansiyon konaklama tercihi de vardır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Brighton British Study Centres Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

British Study Centres dil okulu
British Study Centres dil okulu
British Study Centres dil okulu