SİZİ ARAYALIM  

İngiltere English Path Dil Okulu

English Path , İngiltere’deki en prestijli yüksek öğretim kolejlerinden biri olan Global Education Group’un(GBS) bir parçasıdır. EP London Dil Okulu, Londra ile özdeşleşen Wembley Stadyumuna çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Öğrenciler okuldan otobüs duraklarına tren istasyonlarına havaalanına çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir.

Ayrıca okul, Londra Merkeze 35  Dakikalık mesafededir. Okul çevresine öğrencilerin erişim sağlayabileceği bir çok cafe, bar, restorant eğlence merkezi, spor tesisi ve parklar bulunmaktadır. Okulda; Genel İngilizce, Yarı-yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık ve Bire Bir İngilizce gibi öğrencilerin akademik planlarına göre seçim yapabileceği kurs imkanları sunmaktadır.Okul, öğrencilerin sosyalleşmesine ve ingilizce seviyelerinin gelişmesine yardımcı olmak amacı ile turlar, eğlence partileri ve daha bir çok aktivite sunmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere English Path Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

English Path dil okulu
English Path dil okulu
English Path dil okulu