SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Leeds English Path Dil Okulu

English Path , İngiltere’deki en prestijli yüksek öğretim kolejlerinden biri olan Global Education Group’un(GBS) bir parçasıdır. Yorkshire’ın merkezinde canlı ve kültürel bir şehir olan Leeds, İngiltere’de en çok ziyaret edilen şehirlerden biridir. EP Leeds Dil Okulu ise şehrin merkezinde Bar ve marketlerin yoğun olduğu bir lokasyonda bulunmaktadır.

Ayrıca New Station Caddesine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Parkları, sakin güzel caddeleri ve alışveriş merkezleri ile bilinen şehir, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği lokasyonlardan biridir. EP Leeds Dil Okulu, Modern sınıfları ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca okul içerisinde Bilgi Teknoloji Labaratuvarı , Bireysel Çalışma Alanları, Öğrenci Kütüphanesi bulunmaktadır.

Okulda; Genel İngilizce, Yarı-yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık ve Bire Bir İngilizce gibi öğrencilerin akademik planlarına göre seçim yapabileceği kurs imkanları sunmaktadır. Ayrıca  Okul, öğrencilerin sosyalleşmesine ve ingilizce seviyelerinin gelişmesine yardımcı olmak amacı ile turlar, eğlence partileri ve daha bir çok aktivite sunmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Leeds English Path Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

English Path dil okulu
English Path dil okulu
English Path dil okulu