SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Londra British Study Centres Dil Okulu

İngiltere’nin farklı şehirlerinde şubeleri bulunan British Study Centers dil okullarının Londra şubesi şehir merkezinde yer almaktadır. Okul merkezi bir konumda olması nedeniyle Oxford Street ve Baker Street gibi merkezi noktalara çok yakın olup birçok önemli alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesindedir. İngiltere’nin merkezi şehrinde olması ve birçok konuma yakınlığı sebebiyle British Study Centers London Central dil okulu pek çok öğrencinin tercihi olmaktadır.

British Study Centers London Central dil okulu 33 sınıf ve 225 öğrenci kapasitesindedir. Sınıf mevcutları en fazla 14 kişiliktir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Okul bünyesinde pek çok olanak öğrencilere sunulmaktadır.

British Study Centers dil okulunun programları Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge FCE, CAE sınavlarına hazırlık programları, 50 yaş üstü insanlar için özel İngilizce grupları yer almaktadır. Programların süreleri program türüne göre değişmektedir. Programlar başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviye için uygundur.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Londra British Study Centres Dil Okulu

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

British Study Centres dil okulu
British Study Centres dil okulu
British Study Centres dil okulu