SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Londra LAL Dil Okulu

Lal  London Dil Okulu, İngiltere’nin Başkenti Londra’nın Richmond Upon Thames bölgesinde konumlandırılmıştır. Tamamen modern bir binada eğitim veren eğitim kurumu 10 sınıfa sahiptir ve her sınıfta maksimum 12 öğrenciye ders verilmektedir. Okul bünyesinde interaktif tahtalar, Apple TV, bilgisayar odası, wifi, öğrenci salonu, tam donanımlı bir kütüphane gibi imkanlar LAL dil okullarının Londra şubesinde eğitim alan öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.

Öğrencilerin büyük bir kısmı boş zamanlarını şehrin hemen her noktasında denk gelebileceğiniz müzikallere katılarak geçirirler. Kültürel bir gezi yapmak isteyenler içinse London Eye, Big Ben, Buckingham Sarayı, British Museum, Thames Nehri ve Oxford Caddesi gidip görülebilecek yerlerden bir kaçıdır.

LAL London dil okulu genel olarak yetişkin insanlara yönelik bir eğitim hizmeti verir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlar. Yüksek teknolojik donanımların sunulduğu okulda, hem eğlenmek hem de öğrenmek mümkündür.

LAL London şubesinde sunulan programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık, Hukuk İngilizcesi gibi programlar sunulmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Londra LAL Dil Okulu

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

LAL dil okulu
LAL dil okulu
LAL dil okulu