SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Manchester Berlitz Dil Okulu

Tüm dünyada sanayi devriminin doğum yeri olarak bilinen Manchester, bilim, siyaset, müzik, sanat ve spor alanlarında önemli bir tarihe sahiptir. Bir asırdan daha uzun bir süredir profosyenel anlamda eğitim vermeye devam eden ve her öğrencisini belirlediği hedeflere ulaştırmayı amaçlayan Berlitz Manchester Dil okulu; bir çok cafe, restoran ve alış veriş merkezlerinin yer aldığı Albert meydanı ve St Peter’s meydanının oldukça yakınında bulunan şehrin en saygın dil okullarından biridir.

Şehirde ulaşım ağı kuvvetli olmasından dolayı okula; otobüs, metro veya tren ile rahatlıkla ulaşım sağlabilmektedir. Ayrıca şehri dilerseniz yürüyerek veya bisikletle rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Manchester, Birleşik Krallık’ta en çok ziyaret edilen 3. Şehir ve en yüksek puan alan 2. Şehir konumundadır.

Berlitz Manchester Dil Okulu, öğrencilerine bir çok imkan sunmaktadır. Öğrenciler Berlitz Manchester Dil Okulunda; Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, IELTS uzmanlık sınıfı, Cambridge Sınav Hazırlığı, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ve Öğretmen Eğitimi derslerine katılabilirler. Okulda; donanımlı 14 sınıf, öğrenci salonu, video odası, Kafeterya, Bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci çalışma alanı yer almaktadır. Ayrıca Berlitz Manchester Dil Okulu, öğrencilerin sosyalleşmesine ve ingilizce seviyelerinin gelişmesine yardımcı olmak amacı ile turlar, eğlence partileri ve daha bir çok aktivite sunmaktadır. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

Alpadia Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

Twin English Centre dil okulu
Twin English Centre dil okulu
Twin English Centre dil okulu