SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Manchester British Study Centres Dil Okulu

British Study Centers Manchester dil okulu, İngiltere’nin en arkadaş canlısı şehirlerinden ve seyahat alanındaki en iyi 10 şehirden biri seçilen Manchester şehrinin merkezindedir. 2016 yılında 25. yılını kutlayan okul şehrin bilinen en eski dil okulu olma özelliğini taşımaktadır. 
British Study Centers Manchester Dil Okulu 220 öğrenci kapasitesindedir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Sınıf kapasiteleri ortalama 11 olup en fazla 14’tür. Viktorya döneminden kalma tarihi bir binada hizmet veren okulda interaktif projektörler, plazma ekran, bilgisayar odası, sıcak ve soğuk içecekler sunan otomatlar, xbox, masa tenisi gibi oyunlar bulunmaktadır. Bu faaliyetlerle öğrenciler ders dışı zamanlarını keyifle geçirmektedirler.
British Study Centers dil okulunda yer alan programlar Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL, TOEIC, Cambridge FCE, CAE ve OET sınavlarına hazırlık programlarıdır. Kurs süreleri 1-48 hafta arasındadır. Ders saatleri haftalık 20, 25 veya 30 saat olabilmektedir. Kurslar A2’den C1 seviyesine kadar uygundur.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Manchester British Study Centres Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

British Study Centres dil okulu
British Study Centres dil okulu
British Study Centres dil okulu