SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Manchester International House Dil Okulu

International House Manchester, benzersiz ve çeşitliliğe sahip bir şehir olan Manchester’ın şehir merkezinde yer almaktadır. Avrupa’nın en büyük öğrenci popülasyonlarından birine sahip olan Manchester, uluslararası öğrenciler için mükemmel bir destinasyondur. Manchester’da her zaman sıcak bir karşılama sizi bekliyor!

Trenler, otobüsler ve Metro tramvay sistemi dahil olmak üzere harika bir ulaşım sistemi ile şehri dolaşmak kolaydır. Manchester’da yaşamanın maliyeti diğer İngiltere şehirlerine göre çok daha düşüktür. Futbolu seviyorsan Manchester’a gel. Manchester United ve Manchester City futbol kulüpleri hem İngiltere Premier Ligi’nde hem de Avrupa’da yüksek seviyede oynuyorlar. Yani canlı futbol size göreyse doğru yerdesiniz. Manchester’da büyük arenalardan küçük kulüplere kadar pek çok canlı müzik mekanı mevcuttur.
Samimi ve konuksever International House Manchester öğretmenleri ve personeli, size yardım etme ve dil yolculuğunuzu destekleme konusunda tutkuludur.

IH Manchester şunları sunar: Genel İngilizce, IELTS Sınav Hazırlığı, Küresel Vatandaşlık. İngilizce ve Futbol, OET ve Tıp İngilizcesi ve Hukuk İngilizcesi.

Her hafta sonu tam günlük bir gezi de dahil olmak üzere birçok farklı sosyal aktivite mevcuttur. Yeni arkadaşlar edinirken Manchester’ı keşfetmek için harika bir fırsat.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Manchester International House Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

International House dil okulu
International House dil okulu
International House dil okulu