SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Oxford CES Dil Okulu

İngiltere’nin saygın dil eğitimi kurumlarından olan CES’in Oxford’daki şubesi Oxford’a 20 dakikalık uzaklıkta bulunan Wheatley köyünde bulunmaktadır.

CES Oxford dil okulu 15 sınıflık kapasitededir. Sınıf kapasiteleri 14 kişilik olup kurslara katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Bunun haricinde kütüphane, öğrencilerin kullanımı için ortak alan, bilgisayar odası, bekleme salonu, çay kahve otomatları, ücretsiz internet bağlantısı gibi olanaklar yer almaktadır. Öğrenciler sağlanan bu imkanlarla ders dışı zamanlarını rahat bir şekilde geçirebilmektedirler.

CES Oxford dil okulu programları Standart Genel İngilizce, Yoğun Genel İngilizce, Kombinasyon Kursları, İş İngilizcesi, Çoklu Varış Yerine Sahip Kurslar, Çalışma Deneyimli Genel İngilizce ve bire bir derslerden oluşmaktadır. Haftalık ders saatleri program türüne göre 20,25 veya 30 olmaktadır. Kurslar başlangıçtan ileri seviyeye kadar uygun olup kurs süreleri kurs türüne göre değişmektedir.

Oxford dil okulunda okuyan öğrenciler okul dışında yapılan sosyal aktivitelerle yabancı dil pratiklerini geliştirmekte ve İngiliz kültürünü daha yakından tanımaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Oxford CES Dil Okulu Fiyatları

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Galeri

CES dil okulu
CES dil okulu
CES dil okulu