SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Oxford OHC Dil Okulu

Oxford House College Oxford Dil Okulu, Oxford kentinin en güzel ve en işlek caddesi üzerinde, 5 katlı bir binada konumlandırılmıştır. 1974 yılından bu yana İngilizce eğitimi konusunda hizmet veren kurum, her yıl dünyanın farklı yerlerinden milyonlarca öğrenciye kucak açar. Bu nedenle Oxford’un kültürel çeşitliliğin yoğun olduğu kozmopolit bir kent olduğunu söylemek de kaçınılmaz olacaktır.

Oxford House College öğrencilerine 22 derslik, ücretsiz internet bağlantısı, geniş kapsamlı bir kütüphane, öğrencilerin dinlenmelerini ve birbirleriyle tanışmalarını sağlamak adına butik bir kafe ve tam donanımlı bilgisayar sınıfları sunar. Ayrıca ders sonlarında ve hafta sonlarında okulun düzenlemiş olduğu sosyal aktivite ve geziler, öğrencilerin eğitim hayatlarını daha eğlenceli hale getirecek faktörler arasında bulunmaktadır.

Oxford House College – Oxford Şubesinin  sunduğu programlar ise şu şekildedir; Standart Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Profesyoneller İçin İngilizce, Birebir İngilizce, IELTS sınavına Hazırlık programlarıdır. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Oxford OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

OHC dil okulu
OHC dil okulu
OHC dil okulu