SİZİ ARAYALIM  

İngiltere Oxford International Dil Okulu

Oxford merkezinde bulunan Oxford International dil okulu merkezi konumundan dolayı şehir merkezindeki pek çok yere ulaşım kolaydır. Oxford dünyanın en eski üniversitelerinden birine sahip olan bir şehirdir. Londra merkeze 1 saatlik uzaklıkta olması da okulun avantajlarından biridir. 
Oxford International Oxford dil okulu 7 derslik ve 135 öğrenci kapasitesindedir. Sınıf mevcutları en fazla 15 kişiliktir. Okula katılım için istenen minimum yaş seviyesi 16’dır. Okul bünyesinde öğrencilere pek çok olanak sunulmaktadır. Bunlar arasında modern tasarlanmış sınıflar, öğrenci salonu, öğrenci bilgisayar odası, ücretiz kablosuz internet, çay kahve otomatı, etkileşimli tahtalar yer almaktadır.
Oxford International dil okulundaki programlar Genel İngilizce, IELTS, Cambridge sınavlarına hazırlık programları ve özel dersleri kapsamaktadır. Bu programlar yeni başlayanlardan profesyonel seviyeye kadar uygundur.
Oxford International dil okulu eğitim hizmetlerinde olduğu kadar sosyal aktivitelere de ağırlık veren bir okuldur. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler boş zamanlarını değerlendirmekte, İngiliz kültürünü daha yakından tanımakta hem de yabancı dil pratiği yapma imkanı bulmaktadırlar. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere Oxford International Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

Oxford International dil okulu
Oxford International dil okulu