SİZİ ARAYALIM  

İngiltere York British Study Centres Dil Okulu

British Study Centers York dil okulu İngiltere’nin en karizmatik ve tarihi şehirlerinden biri olan York’ta Equals tarafından akredite edilen tek okul özelliğini taşımaktadır. Gürcü binalarına ev sahipliği yapmakta olan dil okulu şehrin merkezi bir konumunda bulunmakta olup York Minister, Shambles, Museum Gardens gibi kültürel ve turistik merkezlere yakındır.
British Study Centers York Dil Okulu 150 öğrenci kapasitesindedir. Okula katılım için yaş sınırı 16’dır. 50 yaş üzeri öğrencilere yönelik programlar için yaş sınırı en az 50’dir. Sınıf kapasiteleri ortalama 11 olup en fazla 14’tür. Okul kadrosunda deneyimli bir ekip çalışmaktadır. Okul bünyesinde bedava internet gibi pek çok hizmet öğrencilere sunulmaktadır.
British Study Centers York dil okulunun programları arasında Genel İngilizce, TOEFL, TOEIC, Cambridge FCE, CAE sınavlarına hazırlık programları ile 50 yaş üzeri öğrencilere yönelik programlar yer almaktadır. Kurslar yeni başlayanlardan profesyonel seviyeye kadar tüm seviyeler için uygundur. Kurs süreleri 1-48 hafta arasında olup bu süre seviyeye göre değişmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İngiltere York British Study Centres Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 Hafta SABAH DERSLERİ 24 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti

Galeri

British Study Centres dil okulu
British Study Centres dil okulu
British Study Centres dil okulu