SİZİ ARAYALIM  

İskoçya Edinburgh Kaplan Dil Okulu

Edinburgh kenti, entelektüel insanların yaşadığı, gecehayatının son derece canlı ve dinamik olduğu popüler bir kenttir. Öyle kiburada sadece yaşam standartları çok iyi değil, eğitim hayatı da oldukçakalitelidir. Birbirinden saygın üniversitelere ev sahipliği yapmakta olanEdinburgh, günümüzde dil öğrenmek isteyen milyonlarca öğrenciye de ev sahipliğiyapmaya hazır!

Kaplan Edinburgh Dil Okulu, kentin en ünlü alışveriş bölgesiolarak bilinen Princes Street’e, İskoç Anıtı’na ve de Dean bahçelerine sadecebirkaç adımlık yürüme mesafesinde konumlandırılmıştır. Bu eğitim kurumundaçalışan öğretmenlerin her biri kendi alanında deneyimli ve profesyonelkişilerdir. Ayrıca okul yönetimi öğrenciler oldukça da hareketli bir sosyalprogram vaadinde bulunuyor. Mesela düzenlenen sosyal aktiviteler sayesindeburaya özgü dansları öğrenirken, bir yandan da kendinize kalıcı dostluklaredinebilirsiniz.

Kaplan Edinburgh Dil Okulu’nda sunulan programlar; Genelİngilizce, Yoğun İngilizce, Tatilde İngilizce, Akademik Dönem İngilizce, İşİngilizcesi, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık şeklindedir.Okul prestijli eğitim sisteminin yanı sıra dans partileri, oyun ve pubgeceleri, müze ve şehir gezileri, bowling, rugby ve çeşitli sportiffaaliyetlere katılım imkânı da sunmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İskoçya Edinburgh Kaplan Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Diğer Ücretler

Galeri

Kaplan dil okulu
Kaplan dil okulu
Kaplan dil okulu