SİZİ ARAYALIM  

İspanya Barcelona Don Quijote Dil Okulu

Don Quijote (İspanyolca Eğitim)
Don Quijote; 1986 yılından bu yana, uluslararası iletişimde dünyanın ikinci dili olan İspanyolca dil eğitimi veren alanında lider bir okuldur. Okulun İspanya ve Latin Amerika’da 20’den fazla şubesi bulunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından öğrenci her yıl en yüksek seviye ve kalitede İspanyolca eğitimi almak için Don Quijote dil okullarını tercih etmektedir.
Don Quijote, sunduğu programların sonunda, derslerin en az %90’ına katılmış öğrencilerine sertifika vermektedir.
Don Quijote Dil Okulları ve Sunduğu İspanyolca Eğitimi Programları
Yoğun İspanyolca Programı
Don Quijote tarafından sunulan İspanyolca dil programları arasında yoğun İspanyolca kursu da yer almaktadır. Haftada 20 ders İspanyolca ve 5 ders İspanyol kültürü olarak düzenlenen kursta sınıflar maksimum 9 kişidir. Programda dersler hem yazılı hem de sözlü olarak gerçekleştirilmektedir. Ancak bunun yanında öğrencilerin öğrendikleri bilgiler ödev ve çeşitli sınıf içi aktiviteler ile desteklenmektedir.
Süper Yoğun İspanyolca Programı
Program haftada 30 ders İspanyolca ve 5 ders İspanyol kültürü olarak düzenlenmiştir. Yine bu programda da sınıflar en fazla 9 kişiliktir ve öğrenilen bilgiler sınıf içi etkinlikler ile kalıcı hale getirilmekte, öğrencilerin dile hâkim olmaları sağlanmaktadır.
Özel Amaçlı İspanyolca Kursları
Don Quijote Dil Okulları tarafından sunulan bir diğer program ise özel amaçlı İspanyolca kursudur. Kurs haftada 30 ders olarak düzenlenmiştir. Yine öğrenciler bu kurs dâhilinde birebir özel İspanyolca dersleri alabilirler.
Bunların yanında okulun sunduğu diğer programlar arasında; İspanyolca turizm stajı ve sınavlara hazırlık kursu da yer almaktadır.
Neden Don Quijote?
Don Quijote İspanyolca Dil Okulu; caddeye bakan, 5 katlı, iri pencereli ferah ve aydınlık bir binada İspanyolca eğitimi vermektedir. Derslerin samimi ve sıcak bir arkadaşlık ortamında işlendiği kurum, modern eğitim araçları ile kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Ayrıca dil okulu, oldukça güvenli ve huzurlu bir bölgede konumlanmıştır. Siz de modern eğitim materyalleri ile yüksek seviyede İspanyolca dil eğitimi veren bir dil okulu arıyorsanız, tercihinizi Don Quijote yönünde yapabilirsiniz.
Okulun Sunduğu Sosyal Aktiviteler
Okul, öğrencilerine ders ve hafta sonları çeşitli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktiviteler arasında gezi organizasyonları da yer almaktadır. Öğrenciler düzenlenen bu aktiviteler sayesinde İspanyolca bilgilerini pekiştirme imkânı bulmaktadır.
Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Don Quijote dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları, konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs. öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İspanya Barcelona Don Quijote Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart/Ev Kayıt Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Diğer Ücretler

Galeri

Don Quijote dil okulu
Don Quijote dil okulu