SİZİ ARAYALIM  

İtalya Roma Dilit Dil Okulu

Dilit, 1974 senesinde İtalyan Eğitim Bakanlığı tarafından kurulmuş bir özel İtalyanca kursudur. Aynı zamanda IALC ve EAQUALS üyesi olan okul, 2012 yılında eğitim danışmanları tarafından yılın İtalyanca dil okulu olarak seçilmiştir. Roma şehir merkezinde yer alan Dilit, İtalyanca eğitimi için 16 yaş ve üzerindeki bireyleri kabul etmektedir. Bunun yanında okulda hemen her seviyeden öğrenci için bir kurs programı bulunmaktadır.

Dilit ve İtalyanca Eğitim Programları
Dilit İtalyanca Dil Kursu tarafından sunulan dil programları, haftalık ders sayısına göre ve grup dersi ya da birebir özel ders olup olmadıklarına göre çeşitlilik göstermektedir. Tüm yıl boyunca, yeni başlayanlardan en üst seviyeye kadar tüm derslere katılmak mümkündür. Başlangıç seviyesindeki kurslar için belli bir başlangıç tarihi bulunmaktadır. Diğer kurslara katılmak isteyen öğrenciler ise öncelikli olarak seviye tespit sınavına tabi tutulurlar ve seviyelerine göre uygun sınıflara yerleştirilirler.

Yoğun İtalyanca Kursu
Bu kurs programı, haftada 15-20-25 ve 30 ders seçenekleri ile verilmektedir. Bu İtalyanca eğitim kursunun minimum katılım süresi ise 2 haftadır. Pazartesi’den Cuma’ya süren kursun her 4 haftada bir başlangıcı bulunmaktadır.

Kişiye Özel İtalyanca Kursu
Dilit İtalyanca Kursu tarafından düzenlenen kurs programlarından birisi de kişiye özel dil dersleridir. Bu dersler özellikle de meslek sahibi kişiler tarafından tercih edilir. Bu kursta gruplar en fazla 4 kişiden oluşur ve belirli bir yönde İtalyanca eğitimi ihtiyacı olan kişiler kabul edilir. Minimum katılımın 1 hafta olduğu programda haftalık ders saati olarak 15 ve 30 saat seçenekleri bulunmaktadır.

Kombine Kurslar
İtalyanca eğitimi için Dilit’i tercih eden öğrenciler günde 4 saat grup derslerinin yanında 2 saat birebir dersleri de alabilirler. Bu İtalyanca dil programı özellikle hem kişisel hem de genel İtalyanca dil ihtiyacı olan kişiler için idealdir. Kursun Kasım ayı dışında tüm aylarda başlangıcı bulunmaktadır.

Neden Dilit?
Dilit İtalyanca Dil Kursu, öğrencilerine dil eğitiminin yanında aynı zamanda pek çok sosyal aktiviteye katılma imkânı sunmaktadır. Bu anlamda okul; film, sinema, gezi ve konser gibi aktiviteler düzenlemektedir. Ayrıca okulda snack barda partiler ve sportif aktiviteler de organize edilmektedir. Siz de hem kaliteli bir İtalyanca eğitimi almak hem de eğitiminizi sosyal aktiviteler ile destekleyebileceğiniz bir dil okulu arıyorsanız, Dilit İtalyanca Kursu’nu tercih edebilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İtalya Roma Dilit Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
20 Normal Fiyat: 835 £ Normal Fiyat: 1.575 £ Normal Fiyat: 2.100 £ Normal Fiyat: 3.780 £ Normal Fiyat: 5.340 £
25 Normal Fiyat:1150 £ Normal Fiyat: 2.262 £ Normal Fiyat: 3.374 £ Normal Fiyat: 6.710 £
30 Normal Fiyat: 1.300 £ Normal Fiyat: 2.492 £ Normal Fiyat: 3.684 £ Normal Fiyat: 7.260 £

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Otel/Apart/Ev Kayıt Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

Dilit dil okulu
Dilit dil okulu
Dilit dil okulu