SİZİ ARAYALIM  

Japonya Tokyo KAI Japanese Language School Dil Okulu

KAI Japanese Language School, 1987 yılından beri Tokyo’da tüm dünya ülkelerinden gelen öğrencilere Japonca eğitimi vermektedir. 40’tan fazla ülkeden gelen öğrencilere her gün Japonca eğitimi vermeye devam ederken, milliyetler arası dengeli bir orana sahiptir.
Kurslar ve Dereceleri
Okuldan alınabilecek eğitimler ve seviyeleri yukarıda görünen şabloda yer almaktadır.
General course – Genel Japonca Kursu
Bu kursu tercih edecek öğrencilerin 6 ay ile 2 yıl arasında öğrenci vizesi alma imkanı ile yüksek düzeyde Japonca dil becerisi kazanacakları bir dil kursudur. Bu programa katılan öğrencilerin Japonya’da iş bulmak, bir üniversite veya meslek okuluna girmek gibi çeşitli hedefleri vardır.
KAI Japanese School, Japonya’da eğitimlerini dijitalleştirerek İpad ile öğrenimi okullarına getirdiler. Bu kursu alacak öğrencilere iPad zorunlu tutulmaktadır. Öğrenciler, kendi İpadleri var ise onları getirebilir, Ipad’ı olmayan öğrencilere ise okul tarafından kiralama sağlanabilmektedir. Bütün öğrenim materyalleri de aynı şekilde dijital kitaplardan, iPad aracılığı ile sağlanmaktadır.
Yaklaşık 15 kişilik sınıflarda, sınıftaki tek ortak dil Japonca olacak şekilde eğitim alınmaktadır. Kursunuzu tamamladığınızda (katılımınız en az %80-%70 arasında olmalıdır) son tamamladığınız seviyenin bir sertifikası elde edilir.
2020’de okula katılım sağlayan ülkelerin
Genel Kurs Dereceleri
Beginner Level (Başlangıç Seviyesi) – Öğrenciler bu seviyede temel dil bilgisi, cümle kalıpları ve gramer öğrenerek sağlam bir temel oluşturmaya başlayacaklar.
İntermadiate Level (Orta Seviye) – Sosyal konular, dil bilgisi güçlendirme, kelime bilgisi ve Kanji 1000 üzerinde durulur. Öğrenciler ifade çeşitliliklerini arttırarak iletişim becerisi kazanır ve bunu uygulamaya dökmelerinde yardımcı olunur.
Advenced Level (İleri Düzey) – 1 yıl sonra öğrencilerin ileri düzeyde Japonca iletişim becerileri kazanacağı öne sürülür. Öğrenciler doğru ve mantıklı konuşup yazabilecekler. Rahatça konuşabilme ve insan ilişkileri ağlarını oluşturma yeteneklerinde artış gösterilir. Bu seviyede öğrenciler Japonca genel iletişim becerilerini ve içeriklerini verimli öğrenebilmeleri için seçmeli derslere teşvik edilir (ifadeler – mantıksal ifadeler / özel veya teknik alanlarda hazırlık / Kanji 2000).
Practical Conversation Course – Pratik Konuşma Kursu
Pratik konuşma kursunun amacı, öğrencilerin kendi kendilerine iletişim alanlarını genişletebilmelerini ve Japonya’daki  yaşamlarını daha zengin ve bağımsız bir şekilde yaşamalarını sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için, dersler konuşma becerilerini geliştirmeye odaklanır. Başlangıç seviyesindeki dersler, öğrencilerin Japonya’da günlük yaşamlarında karşılaşabilecekleri durumlarla yapılandırılmıştır. Seviye yükseldikçe, konuşma yelpazesi günlük konulardan sosyal ve özel konulara doğru genişler.
2020’de ülkelere göre öğrenci nüfusu
Pratik Konuşma Kursu Seviyeleri
Seviye 1 – Tokyo’yu Deneyimlemek – Bu seviye yeni başlayanlar içindir. Bu seviyede öğrenciler Tokyo’da gezi için kullanabilecek temel japonca iletişim becerilerini öğrenirler.
Seviye 2 – Tokyo’da Hayatın Keyfini Çıkarmak – Bu seviyede öğrenciler Tokyo’daki hayatlarını daha rahat hale getirecek Japonca iletişim becerilerini öğrenirler.
Seviye 3 – İnsanlarla Konuşmak – Bu seviyede öğrenciler konuşacakları durumlara ve kişilere göre uygun şekilde konuşabilmeleri için Japonca becerilerini öğrenirler.
Seviye 4 – Düşünceler Hakkında Konuşmak – Bu seviyede öğrenciler günlük hayatın çeşitli konuları hakkında fikir, görüş ve duygularını ifade etmeyi öğrenirler.
Seviye 5 –  Daha İyi Bir Konuşma İçin – Bu seviyede öğrenciler Japonca kullanarak sorunsuz kişisel ilişkiler kurmayı öğrenirler. Daha derin bir iletişim için konuşma bağlamında gizli olan duygu ve durumları anlamaya çalışırlar.
Seviye 6 – Japonya Uzmanı Olmak – Bu seviyede öğrenciler Japonya’nın sosyal konuları hakkında konuşmayı ve fikirlerini ifade etmeyi öğrenirler. Ayrıca denemeler, hikayele, filmler vb. kullanarak çeşitli kelimeleri ve ifadeleri nasıl kullanacaklarını öğrenirler.
İş Japoncası
İş için olmazsa olmaz olan şey iletişimdir. Kanıtlanmış işletme Japoncası kaydıyla, özellikle kurumsal müşteriler için hazırlık eğitimiyle, KAI Japonca Dil Okulu, tüm yabancı öğrenciler için gururla üç tür İşletme Japoncası programı sunar.
Öğrenciler, tüm dünyada bir Japon şirketinde veya Japonya’ya bağlı bir şirkette iş bulmak isteyenler için gerekli olan iş Japoncasını, iş görgü kurallarını ve iş becerilerini kapsamlı bir şekilde öğrenebilirler. Aynı zamanda iletişim becerilerini iş seviyesine kadar geliştirebilirler. Ayrıca, öğrenciler anlaşmalı bir işe alım ajansı tarafından sağlanan istihdam desteğimizden ücretsiz olarak yararlanabilirler.
Yaz Kursları 
Kurslar her yıl Temmuz ve Ağustos aylarında etkinliklerle dolu olarak sunulmaktadır. İki kurs vardır: Dilbilgisi ve Konuşma Kursu ve JLPT Hazırlık Kursu. Ayrıca, 13 ile 17 yaşındakiler için konaklama, yemek ve aktiviteleri içeren popüler bir gençlik programları bulunmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Japonya Tokyo KAI Japanese Language School Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Diğer Ücretler

Galeri

KAI Japanese Language School dil okulu
KAI Japanese Language School dil okulu
KAI Japanese Language School dil okulu