SİZİ ARAYALIM  

Kanada Calgary OHC Dil Okulu

Kanada’nın rahat, sakin ve en güvenli şehri olan Calgary,dil eğitimi almak isteyenler için mükemmel bir ortama sahiptir. Kentin etnikyapısı, kültürel özellikleri, farklı ırktaki insanların bir arada huzurlayaşıyor olmaları, burayı dünyanın en güzel yerlerinden biri haline getirmiştir.Yurtdışı dil eğitimi almak için gelen öğrencilerin büyük bir kısmı Calgary’dedevamlı olarak yaşamayı temenni edeceklerdir.

Şehrin en gözde dil okullarından biri olan Oxford HouseCollege Calgary, yaklaşık 40 yılı aşkın deneyimi ve de kalitesiyle eğitimstandartlarını en üst seviyeye taşımayı başarmıştır. Okul, kentin en ferahbölgesinde konumlandırılmış olup, adeta bir ev görünümündedir. Aynı zamandada  Tren toplu taşıma hattının da hemenyakınında yer almaktadır. Okulun alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam içindebulunuyor olması, öğrencilerin sosyalleşmelerini daha kolay hale getirir.

Oxford House College Calgary 8 modern sınıfa, bilgisayarlaboratuvarlarına, tam donanımlı bir kütüphaneye ve öğrencilere özel çalışmaalanlarına sahiptir. Eğitim kurumu öğrencilerini haftanın yedi günü birbirindenfarklı etkinliklere davet eder. Pazartesi günleri keşif gezilerine çıkılırken,Salı kaya tırmanışı, Çarşamba uçuş, Perşembe sosyal oyunlar akşamı, cumamezuniyet partileri, cumartesi bira gecesi ve Pazar da gyu kaku eğlenceleriyapılmaktadır.

Oxford House College dilokulunun Calgary şubesinde dil eğitimi almayı düşünen öğrencilere sunulanprogramlar Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce programlarıdır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Calgary OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Diğer ücretler

Galeri

OHC dil okulu
OHC dil okulu
OHC dil okulu