SİZİ ARAYALIM  

Kanada Montreal ILSC Dil Okulu

Montreal, Kanada’nın en güzel ve en büyük şehirlerinden biridir. Canlı gece hayatı, kültürel aktiviteler ve de doğal güzellikleriyle ön plana çıkan kentte kozmopolit bir yapı mevcuttur. Bu nedenle birçok öğrenci Montreal şehrinde dil eğitimi almanın hayallerini kurar. Çünkü burada hem İngilizce hem de Fransızca dillerini konuşan insan sayısı çok fazladır.
Kanada’nın en köklü ve en kaliteli eğitim veren yurtdışı dil okulu ILSC’nin, Montreal şehrinde de şubesi bulunuyor.  Okul tam şehrin merkezinde konumlandırılmış olup, 38 derslik, 2 bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, kafeterya ve ücretsiz internet erişimine sahiptir.
Montreal kenti Kanada’nın sosyal ve kültürel anlamdaki en canlı bölgelerindendir. Okul öğrencilerin kısa süre içerisinde okula empoze olmalarını sağlamak adına düzenli olarak gerçekleştirilen Uluslararası Caz Festivali, Royal Dağı’nda kros kayağı ve yakın kentlere geziler düzenler. ILSC Montreal şubesinin yakınlarında öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını gidermek üzere birçok cafe, bar, restoran ve butik mağazalar yer almaktadır.
ILSC dil okulu

ILSC dil okulu

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Montreal ILSC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
24 İndirimli Fiyat: 1172 CAD$ İndirimli Fiyat: 2344 CAD$ İndirimli Fiyat: 3336CAD$ İndirimli Fiyat: 6480 CAD$ İndirimli Fiyat: 9468 CAD$
30 İndirimli Fiyat: 1320 CAD$ İndirimli Fiyat: 2640 CAD$ İndirimli Fiyat: 3780 CAD$ İndirimli Fiyat: 7392 CAD$ İndirimli Fiyat: 10800 CAD$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti
275 CAD$ 170 CAD$ 230 CAD$

Galeri