SİZİ ARAYALIM  

Kanada Toronto ILAC Dil Okulu

ILAC Toronto Kanada’nın en büyük ve en prestijli dil okullarından biridir. Geçmişten günümüzde denk 75’ten fazla farklı ırktan öğrenciye ev sahipliği yapmış olmasıyla ön plana çıkar. Burada alınan yurtdışı dil eğitimi akademik düzeyde olup, haftalık olarak 30 ve 38 saat ders verilmektedir.

ILAC Toronto’ nun en önemli özelliği ise en fazla ödüle layık görülen Kanada’daki dil eğitim kurumu olmasıdır. Hemen her yıl 14.000’den fazla öğrenci yurt dışı dil eğitimi almak için bu kente gelir. Okul kampüsü öğrencilerin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak modern bir şekilde donatılmıştır. Ücretsiz internet erişimi ve de farklı milletten birçok öğrenci ile tanışma fırsatı sunar. Bu okulda eğitim görmenin en büyük avantajı ise IELTS ya da TOELF Hazırlık sınavlarına girmeden Kanada’da 70’den fazla üniversiteye girme şansı sunuyor olmasıdır.

Öğrencilerin sınıflara dağılımı yaş aralığı, ait olduğu millet ve de İngilizce seviyesine göre belirlenir. Birçok sosyal tesise yakın konumda olan okulda, günlük hayatınızda eğlenebileceğiniz mekanlar yürüme mesafesinde bulunduğundan ulaşım açısından da herhangi bir sorun yaşamak imkânsız olacaktır.

ILAC, Toronto şubesinde eğitim alacak öğrencilere taleplerine göre Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge , IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlık ve University Pathways programları sunmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Toronto ILAC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
30 İndirimli Fiyat: 1200 CAD$ İndirimli Fiyat: 2400 CAD$ İndirimli Fiyat: 3465 CAD$ İndirimli Fiyat: 6570 CAD$ İndirimli Fiyat: 9585 CAD$
30 İndirimli Fiyat: 1350 CAD$ İndirimli Fiyat: 2700 CAD$ İndirimli Fiyat: 3960 CAD$ İndirimli Fiyat: 7560 CAD$ İndirimli Fiyat: 11070 CAD$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti
275 CAD$ 180 CAD$ 215 CAD$

Galeri

ILAC dil okulu
ILAC dil okulu