SİZİ ARAYALIM  

Kanada Toronto ILSC Dil Okulu

ILSC Toronto, Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’da bulunmaktadır. Bilindiği gibi bu kent adeta büyük bir iş ve kültür merkezidir. Şehrin dört bir yanında kültürel çeşitlik söz konusu olduğu gibi, sanatsal ve spor alanlarında da aktiviteler düzenlenmektedir. ILSC Toronto’nun 2 ana kampüsü vardır. Her iki kampüs de şehir merkezinde bulunmakta olup, ana tren istasyonları, alışveriş merkezleri, parklar ve restoranlara yürüme mesafesindedir.

Toronto’ya gelen öğrenciler, kısa sürede buraya adapte olarak, kendilerini buranın bir parçası hissederler. ILSC Toronto Dil Okulu’nda eğitim sürecine başladıktan sonra İngilizce konuşulan ortamlarda kendinizi daha rahat hissedersiniz. Ayrıca okulun birçok kolej ve üniversite ile ortaklığı bulunur. Bu sayede ILSC Toronto da dil eğitimi alacak öğrenciler ILSC dil sertifikaları ile bir çok üniversite ve koleje IELTS veya TOEFL skoruna ihtiyaç duymadan yerleşebilir.

ILSC Toronto Dil Okulu öğrencileri için şehir yürüyüşleri, yoga, futbol, satranç, sinema geceleri ve grup yemekleri düzenleyerek sıcak bir ortam oluşturur. Sınıfların tamamı modern ve teknolojik ürünlerle donatılmıştır. Öğrencilerin konforu ön planda tutularak, yurt dışı dil öğrenme süreci çok daha keyifli hale getirilmiştir.

ILSC Toronto,  Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık ve University Pathways,   programlarına sahiptir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Toronto ILSC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
24 İndirimli Fiyat: 1200 CAD$ İndirimli Fiyat: 2400 CAD$ İndirimli Fiyat: 3420 CAD$ İndirimli Fiyat: 6672 CAD$ İndirimli Fiyat: 9720 CAD$
30 İndirimli Fiyat: 1352 CAD$ İndirimli Fiyat: 2704 CAD$ İndirimli Fiyat: 3876CAD$ İndirimli Fiyat: 7560 CAD$ İndirimli Fiyat: 11088 CAD$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti
275 CAD$s 170 CAD$ 230 CAD$

Galeri

ILSC dil okulu
ILSC dil okulu