SİZİ ARAYALIM  

Kanada Toronto International House Dil Okulu

International House Dil Okulu, dünya çapında üne sahip bir dil eğitim kurumudur. Bu prestijli okul, öğrencilere İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla farklı seviyelerde ve alanlarda kurslar sunar. Deneyimli ve sertifikalı öğretmenlerin gözetiminde, küçük sınıflar ve etkileşimli öğretim yöntemleri sayesinde öğrencilerin öğrenme süreci daha hızlı ve verimli olur.

Ayrıca, okulun Toronto şehrinin merkezinde bulunan konumu, öğrencilere Kanadalı kültürüne adapte olma ve şehri keşfetme fırsatı sunar. International House Dil Okulu, öğrencilere hem kaliteli bir eğitim deneyimi yaşatırken hem de sosyal ve kültürel etkinliklerle zenginleştirilmiş bir öğrenme ortamı sağlar.

International House, dil öğretimine yenilikçi bir yaklaşım sağlamak için 1953’te kuruldu. Bugün International House World Organization (IHWO), 40’tan fazla ülkede 130’dan fazla okuldan oluşan bir ağdır.

IH okullarının tümü, en yüksek eğitim ve öğretim standartlarını uygulamaya kararlıdır ve dil öğretimi standartlarını yükseltmek için kalıcı bir kararlılığa sahiptir. Geçtiğimiz yıllar  boyunca IH öğretmenleri, mesleklerinde en yüksek eğitimli, yaratıcı ve saygın eğitmenler arasında olma ününü kazandılar. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

Alpadia Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Diğer ücretler

Galeri

International House dil okulu
International House dil okulu
International House dil okulu