SİZİ ARAYALIM  

Kanada Toronto Kaplan Dil Okulu

1938’de Stanley H. Kaplan  tarafından kurulan Kaplan International Colleges kurulan ilk ve en eski okuldur. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca öğrencinin İngilizce becerilerini mümkün olan en kısa sürede geliştirmelerine ve öğrencilerin kaliteli üniversite eğitimi için ihtiyacı olan akademik eğitime hazırlanmasına yardımcı olan ve bu alanda lider niteliğinde bir dil okuludur.

Kaplan International, şu anda İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da 47 adet dil okuluna sahiptir. Dünya çapında bu okullarda öğrencilere eşsiz bir deneyim ve yüksek öğretim ve öğrenci hizmetleri standartları sunmaya çalışmaktadır.
Yurtdışında eğitim programları ve İngilizce dersleri ile İngilizce dil okullarının önde gelen sağlayıcısı olarak, Kaplan International Colleges, tıpkı sizin gibi binlerce öğrencinin İngilizce öğrenerek geleceklerini değiştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Kaplan International, sizlere dünya çapında 40’tan fazla destinasyon ve 40 yılı aşkın deneyim sunmaktadır. Öğrencilere, en yüksek okul tesisleri standartlarını sunmayı hedefleyen Kaplan International eşsiz öğrenci olanaklarına sahip modern binalarda yer almaktadır. Okul binaları bulunduğu şehrin merkezlerinde konumlanmıştır.Kaplan International, okuduğunuz şehrin tadını çıkarmanın dersler kadar önemli olduğunu biliyor ve okul binaları her türlü eğlenceye ve sosyalleşme anlamında ihtiyacınız olan herşeye yakın olacak şekilde seçmektedir. Örnek vermek gerekirse Kaplan International New York EmpireState de bulunan okulunda kim eğitim almak istemez ki ?

Bulunduğu Merkezler
İngiltere ; Oxford, Cambridge, Londra, Manchester, Bath, Torquay, Salisbury, Edinburg, Bornemouth 
İrlanda;Dublin 
Amerika ; Boston – Fenway, Harvard Square, NortheasternUniversity at Downtown -, New York – MidTown, EmpireState, Soho- , Philadelphia, Washington, Miami, Chicago, ILLinoisInstitute of Technology, Seattle, HighlineCommunityCollege , Portland, San Francisco, Berkeley, San Diego, Santa Barbara City College,IrvineValleyCollege, WhittierCollege, Los Angeles Westwood 
Kanada; Vancouver, Toronto 
Avusturalya ; Sidney City, Sydney Manly, Melbourne, Adelaide, Brisbane,Cairns,Perth 
Yeni Zelanda ; Auckland 

Kaplan Eğitim Sistemi
Kaplan International , patentini aldığı K+ eğitim sistemini uygulamaktadır. K + yelpazesi, öğrencilerin 21. yüzyılda İngilizce’yi öğrenme ve Kaplan deneyiminden keyif alma şeklini değiştiren entegre kitaplar, uygulamalar, oyunlar ve çevrimiçi platformları içermektedir.Bu eğitim sistemi ile Kaplan eğitimin sınıf dışında devam etmesini ve öğrencinin kendi kendine de çalışabilmesini hedeflemiştir.

K + Notes, yüz yüze derslerde kullanılan heyecan verici ekstra kaynaklar olarak kullanılan İngilizce kitapçıklarıdır. Öğrencilerin ingilizce öğrenme ilgi alanları ve ihtiyaçları için dinamik ve alakalı konuları içerir. Bu kitaplar Kaplan eğitmenleri tarafından hazırlanır ve her sene güncellenmektedir.
K+ Tools, Moodle öğrenme yönetim sistemi aracılığıyla sunulan çevrimiçi materyaller , egzersizler ve online egzersizler sunmaktadır.
K+ Extra, online videolar izleyerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirecek materyaller içerir.

K+ Clubs,  öğrendiklerinizi teoriden pratiğe dönüştürmenin en iyi yolu olan konuşma kulübü. Kaplan eğitmenleri gözetiminde kendi seviyenizde arkadaşlarınızla konuşarak gelişiminizi hızlandırmayı sunmaktadır.

Sınıfta, bilgisayar ortamında, mobil cihazlarda veya K + ile Kaplan öğrencileri mümkün olan en eğlenceli ve etkili İngilizce öğrenim deneyimlerinin tadını çıkarabilirler.

Sunduğu Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yarı-Yoğun İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Uzun Dönem (Akademik Sömestr,Akademik Yıl) Kurslar
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık programları
  • UniversityPathway

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Kaplan International dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları ,  konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs. öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Toronto Kaplan Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
20 İndirimli Fiyat: 1232 CAD$ İndirimli Fiyat: 2352 CAD$ İndirimli Fiyat: 3360 CAD$ İndirimli Fiyat: 5964 CAD$ İndirimli Fiyat: 8946 CAD$
27 İndirimli Fiyat: 1386 CAD$ İndirimli Fiyat: 2660 CAD$ İndirimli Fiyat: 3780 CAD$ İndirimli Fiyat: 6720 CAD$ İndirimli Fiyat: 10080 CAD$
35 İndirimli Fiyat: 1540 CAD$ İndirimli Fiyat: 2940 CAD$ İndirimli Fiyat: 4158 CAD$ İndirimli Fiyat: 7392 CAD$ İndirimli Fiyat: 11088 CAD$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti
460 CAD$ 435 CAD$ 200 CAD$ 270 CAD$

Galeri

Kaplan dil okulu
Kaplan dil okulu
Kaplan dil okulu