SİZİ ARAYALIM  

Kanada Toronto OHC Dil Okulu

Toronto bilindiği gibi Kanada’nın en büyük ve en gelişmişbölgesi olmasının yanı sıra yaşanılası en iyi şehirlerden biri olarak daisminden sıkça söz ettirmektedir. Bu kentin herhangi bir noktasını gezerkenbile heyecan duymamak imkânsız! İnsanlar arasındaki çok samimi ve sıcak ortam,çok kültürlü yapı ve dünyanın dört bir yanından arkadaş edinmeyi olanaklı kılanyapısı ile Toronto birbirinden güzel aktivitelere katılarak, eğlencenindoruklarına çıkmak kaçınılmaz olacaktır.

Oxford House College Toronto Dil okulu, öğrencilerin eğitimhayatlarına destek olmak ve yaşadıkları her andan keyif duymalarını sağlamakadına eşsiz olanaklar sunmasıyla dikkatleri çekmektedir. Okul, şehir merkezineve Wellesley Metro İstasyonu’na sadece yürüme mesafesinde bulunur.

Geniş biravlusu, teknolojik sınıfları ve de ücretsiz internet hizmetinin yanı sıra,okulun hemen yakınında bulunan cafe ve restoranlarda da günün yorgunluğunuatmak mümkün olacaktır. Haftanın ya da ayların belirli günlerinde CN Kulesi veNiagara Şelalelerine ve akvaryuma geziler düzenlenerek, okul öğrencilerininsosyalleşmesi sağlanır.

Okulun sunduğu programlar;Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge ve IELTS Sınavlarına Hazırlık, İşİngilizcesi gibi programlardır. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Toronto OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Diğer ücretler

Galeri

OHC dil okulu
OHC dil okulu
OHC dil okulu