SİZİ ARAYALIM  

Kanada Vancouver CES Dil Okulu

Vancouver, Toronto’dan sonra Kanada’da eğitim almak isteyen öğrenciler için en cazip şehirlerden biridir. Kanada’nın meşhur soğuğuna kıyasla daha ılıman ama daha yağmurlu bu şehir, yemyeşil, doğası ve doğal kanyaklarıyla yaşamanın en kolay olduğu şehirlerden biridir. 
CES ilk olarak İrlanda’da İrlandalı eğitimci bir aile tarafından sağlam temellerle kurulmuştur.  Bu çok değerli eğitim kurumlu, İngiltere ve daha sonrasında Kanada’ya ve hatta Taiwan’a kadar yayıldı. Şu an CES dünya genelinde İrlanda’da Dublin, İngiltere’de Oxford, Worthing, Londra, Taiwan, ve Kanada’da Toronto ve son olarak Vancouver şubeleri ile dünya genelinde 8 ayrı şubeye sahiptir.
CES Vancouver, Vancouver’ın tarihi bölgelerinden biri olan, butik kafeler, restoranlar ve puplarla çevrili Gastown bölgesinin merkezinde bulunuyor. Gastown öğrenciler için oldukça sıcak ve samimi bir ortam sunuyor.
 
Okula 18 sınıf bulunuyor. Sınır mevcudu ortalaması 12-15 öğrenci arası değişiyor. Okulun içinde ücretsiz WiFi, öğrencilerin birlikte zaman geçirebilecekleri içinde masa tenisi masası olan bir alan, self servis mutfak ve öğretmeneler eşliğinde zaman geçirebilecekleri çalışma alanları bulunuyor. Okulda, genel ve yoğun İngilizcenin yanı sıra sınav hazırlık eğitimi de veriliyor. CES Vancouver ayrıca resmi IELTS sınav merkezidir. 
Öğrencilerin kaynaşmalarını sağlamak ve dil becerilerini geliştirmek amaçlı pek çok sosyal aktivite ve gezi programları da sunuluyor. 
Okul hem aile yanı hem de yurt konaklama seçenekleri de sunuyor.  Aile yanı konaklamalarda sabah-akşam yemek seçenekleri bulunurken, yurtlarda genelde tam ekipmanlı mutfaklarda öğrenciler kendi yemeklerini kendileri yapar. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Vancouver CES Dil Okulu Fiyatları

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Galeri

CES dil okulu
CES dil okulu
CES dil okulu