SİZİ ARAYALIM  

Kanada Vancouver ILAC Dil Okulu

Vancouver kenti, dağları, Pasifik Okyanusu’nun olağanüstü manzarası ve de daha birçok doğal güzellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Burada birbirinden güzel sahiller, eğlence parkları ve sıcak samimi insanlar bulunur. Okula gelenler hemen yakın mesafede bulunan Granville Adası, Gastown, Yaletown, Seawall, Stanley Park ve Coal Limanı’nı da mutlaka görmesi gerekir.
Vancouver, temiz ve de güvenli bir ortama sahiptir. ILAC Vancouver, alışveriş merkezi, restoran, kafe, Simon Fraser Üniversitesi ve British Columbia Teknoloji Enstitüsü’ne yürüme mesafesindedir. Okul, deniz otobüsü, terminal, raylı ulaşım hatları ve otobüs güzergahına oldukça yakın bir konumdadır.

Okulda toplamda 73 derslik ve 100 bilgisayar vardır. Öğrenciler için ücretsiz olarak yüksek hızlı internet sunuluyor. Ayrıca ILAC Vancouver Dil Okulu, ETS ruhsatlı olmasıyla birlikte TOELF IBT merkezi ve Cambridge Ruhsatlı Sınav Merkezi’dir. Okulda, tamamen modern şekilde donatılmış dinlenme odaları bulunmaktadır.

ILAC, Vancouver şubesinde eğitim alacak öğrencilere taleplerine göre Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge , IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlık ve University Pathways programları sunmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Vancouver ILAC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
30 İndirimli Fiyat: 1200 CAD$ İndirimli Fiyat: 2400 CAD$ İndirimli Fiyat: 3465 CAD$ İndirimli Fiyat: 6570 CAD$ İndirimli Fiyat: 9585 CAD$
38 İndirimli Fiyat: 1350 CAD$ İndirimli Fiyat: 2700 CAD$ İndirimli Fiyat: 3960 CAD$ İndirimli Fiyat: 7560 CAD$ İndirimli Fiyat: 11070 CAD$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti
275 CAD$ 180 CAD$ 215 CAD$

Galeri

ILAC dil okulu
ILAC dil okulu