SİZİ ARAYALIM  

Kanada Vancouver ILSC Dil Okulu

Vancouver, Kanada’nın ikinci büyük şehridir. Kentin kozmopolit yapısının yanı sıra doğal güzellikler ve kültürel zenginlik de dikkat çeker. Dünyanın en güvenilir şehirleri listesinde ilk sıralarda yer alan Vancouver, sahip olduğu dil okulları ve de üniversitelerle farklı uyruktan milyonlarca öğrenciyi barındırmaktadır.

ILSC Vancouver Dil Okulları 1991 yılından bu yana kaliteli eğitim anlayışını sürdürür. Tamamen öğrenci merkezli bir sistem söz konusu olmakla birlikte Okulun toplamda 4 kampüsü, 96 sınıfı, 8 bilgisayar laboratuvarı, 12 öğrenci dinlenme alanı ve test merkezi bulunmaktadır. Buraya yurt dışı eğitim için gelen öğrenciler okulun hemen yanındaki alışveriş meydanlarını, müzeleri ve de yemyeşil ormanlar keşfetme imkânı elde etmektedir. Öğrencilerin ortalama yaş ortalaması yıl boyunca 24 iken, yaz aylarında 22’ye düşer. Plaj voleybolu, su kayağı, golf, paintball, Go Kart, rafting, dağ bisikleti turu, ictoria, Seattle şehrine ve Whistler’a  geziler gibi sosyal faaliyetlerle sıklıkla düzenlenmektedir.

Ayrıca okulun birçok kolej ve üniversite ile ortaklığı bulunur. Bu sayede ILSC Vancouver da dil eğitimi alacak öğrenciler ILSC dil sertifikaları ile bir çok üniversite ve koleje IELTS veya TOEFL skoruna ihtiyaç duymadan yerleşebilir.

ILSC Vancouver,  Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık ve University Pathways,   programlarına sahiptir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Vancouver ILSC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
24 İndirimli Fiyat: 1200 CAD$ İndirimli Fiyat: 2400 CAD$ İndirimli Fiyat: 3420 CAD$ İndirimli Fiyat: 6672 CAD$ İndirimli Fiyat: 9720 CAD$
30 İndirimli Fiyat: 1352 CAD$ İndirimli Fiyat: 2704 CAD$ İndirimli Fiyat: 3876 CAD$ İndirimli Fiyat: 7560 CAD$ İndirimli Fiyat: 11088 CAD$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti
275 CAD$ 170 CAD$ 230 CAD$

Galeri

ILSC dil okulu
ILSC dil okulu