SİZİ ARAYALIM  

Kanada Vancouver OHC Dil Okulu

Vancouver, British Colombia eyaletinin en büyük  Kanada’nın ise en büyük üçüncü şehridir.Ayrıca bir liman kenti olmasıyla da dikkat çeker. Burada British ColombiaUniversity ve Simon Fraser gibi iki büyük kolejin olması, öğrenciler tarafındansıkça tercih edilen bir kent olmasını sağlamıştır.

Oxford House College Vancouver Dil Okulu 6 sınıfkapasitesindedir ve yıl boyunca ortalama sınıf mevcudu 12 öğrenci olmaktadır.Okulun toplam öğrenci kapasitesi yoğunluğa göre değişmek ile birlikte 90 ile 50öğrenci arasında değişmektedir. Oxford House College Vancouver şehrin tammerkezinde bulunmaktadır. Böylece öğrencilerin sosyalleşmesi açısından bir çoksosyal olanakların göbeğinde bulunmaktadır.

Oxford House College Vancouver öğrencileri için düzenliolarak Stanley Park Yürüyüşü, Capillano Suspension Bridge, Grouse mountain skitrip, Gastown Geceleri, Granville Island turu ve Chinatown dinner gibi sosyalaktiviteler düzenler. Bu aktiviteler öğrencilerin birbirleri ile kaynaşarak,şehre daha kolay empoze olmalarını sağlamayı amaçlar.

Oxford House ColelgeVancouver şubesinde verilen programlar; Genel İngilizce Yoğun İngilizcedir.

OHC dil okulu

OHC dil okulu

OHC dil okulu

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Vancouver OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Diğer ücretler

Galeri