SİZİ ARAYALIM  

Kanada Vancouver St Giles Dil Okulu

Vancouver, Kanada’nın en büyük üçüncü metropolüdür. İçerisinde birbirinden farklı etnik gruplar barındıran bu kentte, dikkat çekici eğlence mekanları, zengin kültürel yapı ve yoğun sanatsal aktiviteler vardır. Özellikle de İngilizce konuşan insan sayısının çok fazla olmasından dolayı, burada dil öğrenmek birçok kente göre çok daha kolay olacaktır. Öyle ki burada 600.000’in üzerinde farklı ırktan insan bulunuyor.
St Giles Vancouver Dil Okulu kentin tam merkezinde bulunur. Eğitim kurumunun tam yanında alışveriş ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Aynı zamanda da ticaret bölgesinin en popüler yerinde bulunduğunu söylemek de kaçınılmaz olacaktır. Okul binası kent mimarisine göre oldukça modern koşullarda inşa edilmiştir.
St Giles Vancouver her birinde 15 öğrencinin eğitim görmesine imkân sağlayan 17 dersliğe sahiptir. Öğrencilerine çeşitli sosyal etkinlikler, yeme içme alanları, ücretsiz internet, kablosuz internet, tam donanımlı bilgisayar sınıflar gibi imkânı sunmaktadır. Farklı zaman dilimlerinde yıl boyunca öğrenci yaş ortalaması ise 23 civarında bulunmaktadır.
Okulda sunulan programlar; Genel İngilizce, Akademik İngilizce, TOEFL, IELTS ,TOEIC Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce ve Birebir özel dersler şeklindedir. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

Kanada Vancouver St Giles Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
20 İndirimli Fiyat: 1194 CAD$ İndirimli Fiyat: 2322 CAD$ İndirimli Fiyat: 3375 CAD$ İndirimli Fiyat: 6084 CAD$ İndirimli Fiyat: 9126 CAD$
30 İndirimli Fiyat: 1389 CAD$ İndirimli Fiyat: 2682 CAD$ İndirimli Fiyat: 3888 CAD$ İndirimli Fiyat: 7074 CAD$ İndirimli Fiyat: 10611 CAD$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti
269 CAD$ 160 CAD$ 240 CAD$

Galeri

St Giles dil okulu
St Giles dil okulu