SİZİ ARAYALIM  

Malta Sliema AM Language Dil Okulu

AM Language, 1987 yılında Malta’nın en merkezi şehirlerinden birisi olan Sliema’da kurulmuştur. Sliema; pek çok kafe, bar, mağaza ve restoranın yer aldığı bir şehirdir. Bu şehirden toplu taşıma araçlarını kullanarak çok kısa süre içerisinde Malta’nın başkenti Valletta’ya ulaşılabilmektedir. Merkezi bir konumda yer alan yabancı dil okulu aynı zamanda ISO 9001 sertifikasına ve Malta Eğitim Bakanlığından lisansa sahiptir. Uzun yıllardan bu yana İngilizce eğitimi veren AM Language, öğrencilerine farklı dil programları sunmakta ve İngilizce seviyelerinin ilerlemesini amaçlamaktadır.

AM Language ve Sunduğu İngilizce Eğitimi Programları

AM Language, modern sınıflarda ve modern eğitim programları ile İngilizce eğitimi vermektedir. Bu anlamda öğrencilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı kurs programları düzenlemektedir.

Genel İngilizce
Kursu
Genel İngilizce kursundaki amaç, öğrencilerin İngilizceyi tam olarak anlamalarını sağlamaktır. Bu nedenle de kurslar, kursa katılan bireylerin ihtiyaçlarına yönelik öğretim etkinlikleri ile verilmektedir. Kurs programı haftada 20 ya da 30 saat olarak verilmekte ve dersler 45 dakika sürmektedir. Ayrıca derslerin daha iyi anlaşılması ve kalıcılığı için sınıflar en fazla 12 kişilik olarak düzenlenmiştir.

İş İngilizcesi

İngilizce, günümüzde dünyanın ticaret dili haline gelmiştir. Bu nedenle AM Language, bireylerin iş hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri konular ile ilgili eksiklerini tamamlamalarına yardımcı olmaktadır.

Akademik İngilizce

AM Language tarafından sunulan İngilizce eğitimi programları dâhilinde akademik kurslar da yer almaktadır. Bu anlamda kurs; tıp İngilizcesi, hukuk İngilizcesi ve diğer konular ile ilgili dersleri kapsamaktadır. Program dâhilinde verilen dersler, öğrencilerin ihtiyaçları ve gelecek hedefleri göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Akademik İngilizce kursları, özel uzmanlık kurslarıdır. Bu nedenle sınıflar 4 kişiyi geçmez. Ayrıca dersler öğrencilerin seviyelerine göre 4 ile 12 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Neden AM Language?

Okulun kurs programları, samimi bir ortamda ve kişisel ilgilerinize dikkat edecek şekilde hazırlamaktadır. Dersler; modern sınıflarda, alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Bunun yanında okulda sinema odaları, internet odası, bilgisayarlı dil laboratuvarı, etüt merkezi ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca okulun pek çok konaklama seçeneği vardır. Bu anlamda dilerseniz bir aile yanında kalabilir ya da diğer öğrenciler ile iç içe olabileceğiniz apartlarda konaklayabilirsiniz.

AM Language Dil Okulunda Sosyal Etkinlikler

Kaliteli bir yabancı dil eğitimi alabileceğiniz AM Language, öğrencilerine sınıf dışında da eğlenme fırsatı sunar. Okul tarafından düzenlenen tüm gezi ve etkinlikler, bireylerin sosyalleşmelerini ve İngilizcelerini geliştirmelerini amaçlanmaktadır. Ayrıca bu etkinliklere öğrenciler grup liderleri ile birlikte katılabilmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Malta Sliema AM Language Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta 10 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 20 Hafta 24 Hafta
Standart paylaşımlı dairede iki veya üç kişilik oda konaklamalı 2480 £ 3100 £ 3540 £ £ 4720 £ 5900 £ 6240 £

Konaklama Fiyatları (haftalık)

TOPLAM ÜCRETE DAHİL OLANLAR
-Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi – Konaklama – Okul kayıt ücreti – Ders materyalleri – Havaalanı transferi

Galeri

AM Language dil okulu
AM Language dil okulu
AM Language dil okulu