SİZİ ARAYALIM  

Malta St Julians Atlas Dil Okulu

Atlas Malta dil okulu Malta’ nın en meşhur dil okullarındanbiridir. Okul Pembroke merkezinde bulunmakta ve plaja birkaç dakikalık yürümemesafesindedir. Okul pek çok restorana, bara, kafeteryaya yakın bir konumdabulunmaktadır.

Atlas Malta dil okulu 12 sınıf ve 150 öğrencikapasitesindedir. Sınıf mevcutları ortalama 12 en fazla 15 kişiliktir. Okulakatılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Okul bünyesinde bireyselçalışma alanı, kafeterya, kütüphane, öğrenci salonu öğrencilere sunulmaktadır.Okul tarafından pek çok sosyal etkinlik ve kültür gezileri öğrencilerisunulmakta ve bu sayede öğrenciler farklı kültürleri tanıyabilir ve Maltaşehrini yakından tanıma ve yabancı dil pratiklerini geliştirme imkanı bulurlar.

Atlas Malta dil okuluprogramlarının arasında Genel İngilizce Fluency, Genel İngilizce Fluency Plus,TOEFL, IELTS sınavlarına hazırlık programları bulunmaktadır. Program süreleri1-48 hafta arasında olup bu süreler seviye ve ihtiyaca göre esneklikgöstermekte ve başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyelereuygundur.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Malta St Julians Atlas Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 10 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 20 Hafta 24 Hafta
iki kişilik oda konaklamalı 1380 £ 2680 £ 3350 £ £ 4020 £ 6500 £ 7080 £

Konaklama Fiyatları (haftalık)

TOPLAM ÜCRETE DAHİL OLANLAR
-Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi – Konaklama – Okul kayıt ücreti – Ders materyalleri – Havaalanı transferi

Galeri

Atlas dil okulu
Atlas dil okulu
Atlas dil okulu