SİZİ ARAYALIM  

ILAC International College

ILAC International College Toronto ve Vancouver şehirlerinin merkezindeki butik kampüsleri ile kariyer odaklı işletme yönetimi, pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri gibi bir çok programı içinde barındıran özel bir eğitim kurumudur. Ilac International College’da okuyan öğrenciler Co-op programı ile okuduğu süre boyunca Kanada’sa çalışıp iş deneyimi elde etme şansına da sahiptir. ILAC Internatioanl College bünyesinde bulunan Co-Op merkezindeki program uzmanları öğrencilerin iş arayışına, işveren ile iletişimine gibi konularda özel olarak danışmanlık hizmeti de vermektedir.

ILAC International College sahip olduğu işbirlikleri ve akreditasyonları ile de üstün bir eğitim hizmeti vermektedir.

 
  • Öğrencilere kariyer danışmanlığı

  ILAC International College Co-op programlarından birine katılan öğrenciler uzmanlar tarafından özgeçmiş yazımı, iş seçimi, günlük iş ilanları bilgilendirmeleri, network oluşturma konularında her zaman destek alabilmektedir.
  Kanada’da anlaşmalı olduğu geniş bir işveren ağına sahiptir. Örneğin; Air Canada, Marriot Hotels, Holiday Inn Hotels, Toronto Pierson Airport, Tommy Hilfiger, Starbucks gibi.

  • Toronto, Vancouver gibi dünyanın en gelişmiş şehirlerinde eğitim alma ve iş deneyimi kazanma şansı

  Kentlerin merkezinde bulunan butik kampüslerle şehir aktivitelerinden maksimum fayda sağlamış olursunuz
  Kanada’nın heterojen yapısı dolayısı ile çok sayıda farklı kültürden insanlarla tanışma şansını yakalamış olursunuz

  • Kampüs dışı çalışma izni

  26 ve üstü haftalarda akademik bir programa yerleşmiş öğrenci haftada 20 saati geçmeyecek şekilde kampüs dışında çalışabilmektedir.
  Co-op programına katılan öğrenciler programlarının staj kısmına geçtiklerinde kampüs dışında full-time olarak çalışma hakkına sahiptir.

   
 1. Homestay / Aile yanında konaklama

Bu konaklama seçeneğinde öğrenciler ILAC College tarafından dikkatle seçilen host ailelerin yanında kalmaktadır. ILAC College’ın derecelendirme sistemi ile öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak uygun aile seçimi yapılır. Günde 3 öğün yemek haftanın 7 günü verilir. Kahvaltı ve öğle yemeğini öğrenciler kendileri hazırlamakta, akşam yemeği ise host aile tarafından hazırlanmaktadır. Bu tarz konaklamalarda 2 veya daha fazla sayıda öğrenci bir arada kalabilir. Kendinize ait bir yatak odanız ve çoğunlukla ortak kullanımlı banyonuz bulunur.

 1. Apart Daire / Rezidans

ILAC College’ın rezidansları Vancouver ve Toronto şehir merkezinde, toplu taşımalara, kafelere, restoranlara, eğlence mekanlarına ve alışveriş dükkanlarına yürüme mesafesindedir. Haftalık fiyatları $400-$600 arası değişmektedir.