SİZİ ARAYALIM  

VanWest College

Vanwest College, 1988 yılında Kanada’nın batısında yer alan British Columbia eyaletinde faaliyete geçmiştir. Vanwest College yerleşkeleri, Vancouver ve Kelowna şehir merkezlerinde yer almaktadır. Kanada’da yer alan İngilizce dil eğitimi veren kurumlar arasında; kalitesi, öğrenci memnuniyeti ve öğrenci başarısı sebebiyle bir hayli popüler ve revaçta olan bir eğitim kurumudur.

Vanwest College, sertifika ve diploma programlarında kendini kanıtlamış, British Columbia Yüksek Öğrenim Bakanlığına bağlı Özel Eğitim Kurumları Şubesi (PTIB) tarafından onaylıdır. ALTO, EduCanada, Bcteal, Languages Canada, Quality English, IALC gibi dünyaca ünlü eğitim kuruluşlarında akredite olmuş ve ülkenin tek yetkili merci BULATS (Business Language Testing Service) test merkezidir.

> Akreditasyonlar

> Neden VanWest College?


Endüstri deneyimi ve başarısı olan nitelikli öğretmenler tarafından verilen eğitim sonucunda öğrenciler, seçtikleri programlarda hedeflerine istikrarlı olarak ulaşırlar. Bunun yanı sıra VanWest danışmanları, öğrenim süreçlerini takip amacıyla öğrencilere sertifika programları boyunca bire-bir destek olanağı sunmaktadır. Sertifika programları öğrencileri çok çeşitli sektörlerde istihdam olanaklarına hazırlar.

Mesleki eğitim programları, kariyerinizde başarılı olmanız için gerekli sektör bilgisi ve deneyimini edinmenize yardımcı olacak. Co-op programları, akademik deneyiminizi çalışma deneyimiyle bütünlemek için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.