SİZİ ARAYALIM  

GBS University

Hakkında

GBS, Dubai, Birleşik Krallık ve Malta’daki kampüslerde dünya çapında tanınan bir yüksek öğrenim kurumudur. GBS’nin önde gelen yüksek öğrenim sağlayıcılarıyla kurduğu ortaklıklar, öğrencilere bankacılık, finans, muhasebe, işletme, turizm, sağlık ve daha pek çok alanda mesleki, lisans ve lisansüstü programlar sunuyor.

GBS’nin işverenlerle kurduğu mükemmel bağlantılar ve akademik ve kariyer rehberliği, öğrencilerimize gelecekteki kariyerlerinde avantaj sağlamak için çok önemlidir. GBS’de eğitim alan öğrenciler, dünya çapında kabul edilen uluslararası kabul görmüş nitelikler kazanırlar. UAE’de GBS Dubai, Bilgi ve İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından yetkilendirilmiştir ve akademik niteliklerimizin tümü KHDA tarafından onaylanmıştır ve Dubai Emirliği’nde tüm kamu ve özel kuruluşlar tarafından tanınmaktadır.

Tarihçe

GBS, 2010 yılında finans ve yatırım bankacılığı konusunda uzmanlaşmış, dünyanın her yerinden öğrencilere kurslar sunan bir eğitim merkezi olarak hayata başladı. 2016’da Londra’nın ikonik East End bölgesinde GBS’nin ilk kampüsü açıldı. Genellikle yolu eğitimle kesişmemiş kişilere ulaşarak topluluklar üzerinde yaratabilinecek olumlu ve uzun süreli etkiye odaklanan bu eğitim kurumu şehrin ekonomik açıdan en yoksun bölgelerinden biri olan bu bölgede eğitim vermeye başladı ve zamanla aynı vizyon ile ilerleyen İngiltere’deki birkaç üniversite ile ortaklık kurdu.

2021’de hızla büyüyen GBS’nin Malta ve Dubai’deki kampüslerinin yanı sıra Londra, Manchester, Birmingham ve Leeds’te de kampüsleri var.GBS’de hedef koşullar ne olursa olsun öğrenmeye erişimi herkes için kolaylaştırmaktır. Öğrencileri bir kişi olarak büyütmek ve topluma katkı sağlamalarına destek olmak amaçlanıyor. GBS’ye katılan herkes için daha iyi bir kariyer geliştirme fırsatı ve istihdam olanağı sağlanıyor.

Kampüs

Dubai’nin uluslararası eğitim merkezi olan Dubai Knowledge Park’ın kalbinde yer alan Dubai kampüsü moderndir ve harika olanaklara sahiptir. Canlı, uluslararası bir öğrenci topluluğuna ev sahipliği yapar.Mükemmel teknoloji, harika bir kütüphane, sessiz çalışma alanları, grup çalışma alanları ve sosyal alanlar dahil olmak üzere öğrencilerin başarılı olmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sunan GBS Dubai kampüsü, çalışmalarınız için doğru seçimdir.

GBS Dubai Kampüsü, dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlayan canlı, çeşitli ve kapsayıcı bir alandır. Tüm öğrenciler, hepsi kendi seçtikleri alanda kariyer başarısına yönelen 14.000’den fazla öğrenciden oluşan GBS topluluğunun üyesi olurlar.

Giriş Koşulları

EĞİTİM

İngiltere’de Seviye 3 eğitimi veya Yüksek Öğrenime Erişim denkliğiİngilizce Yeterlilik Sertifikası

MÜLAKAT

Tüm başvuru sahipleri bir Akademik Mülakattan geçmelidir.

SERTİFİKA

Nihai sertifika Pearson Education tarafından verilir.

IELTS 5.5

Ana dili İngilizce olmayan veya İngiltere’de Seviye 3 eğitimi almamış olan kişilerin IELTS 5.5 bandına sahip olmaları beklenmektedir.

İŞ DENEYİMİ

Nadir giriş: 3 yıllık ilgili iş deneyimi