sliderslider
SRH Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi logo ÜNİVERSİTELER / OKULLAR / SRH Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

SRH Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

SRH Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Berlin, Dresden ve Hamburgşehirlerinde bulunan 5 okulda 90’dan fazla ülkeden gelen personel ve öğrencilerile yönetim ve girişimcilik, medya ve yaratıcı endüstriler, teknoloji, müzik,tasarım, fotoğrafçılık gibi alanlarda 70’in üzerinde akredite Almanca veİngilizce eğitim veren 50 yıllık bir üniversitedir.


Prensip

Sürdürülebilir öğrenmenin ancak deneyler, oyunlar ile ve eleştirel düşünme içinyeterli alan varsa mümkün olduğuna inanılıyor. Bu nedenle klasik eğitim sürecitamamen yeniden yapılandırılmış.

·       5 haftalık bloklar halinde, küçük ekipler halinde pratik görevlerüzerinde çalışacaksınız.

Çok sayıda ders arasında genelbakışı kaybetmek yerine, dikkatinizi 5 haftalık bir blok boyunca paralel olaraköğretilen maksimum iki konuya çekeceksiniz.

·       Daha sonra önceki haftaların konusuyla ilgili bir sınavagireceksiniz.

Çalışma modelimizin zamançerçevesi nedeniyle artık kalabalık sınav haftalarıyla uğraşmak zorundakalmayacaksınız. Geniş bir olası sınav formları havuzuyla, becerilerinizi, sözkonusu konuyla ilgili yeterliliklere en uygun şekilde gösterebilirsiniz.

·       Tüm çalışmalarınız boyunca sürekli performans geri bildirimialacaksınız

Eğitiminiz boyunca sizeprofesyonel, kişisel ve organizasyonel düzeyde rehberlik edilecek. İlk gündenitibaren yanınızda nitelikli mentorlar olacak. Ayrıca, Kariyer Hizmetindenbireysel koçluk ve yetkin tavsiyeler alacaksınız.

·       Öğretim görevlilerinizden çok yönlü destek alacaksınız

SRH’de sadece ön öğretim uygulanmıyor.Bunun yerine, öğretmenler sizin için bireysel koçlar olacak. Sadece uzmanlık kazanmaklakalmayacak, aynı zamanda kişisel ve sosyal yetkinliklerinizi düzenli olarakgeliştireceksiniz.

Programlar

SRH’de işletme, yazılım, fotoğrafçılıkgibi çeşitli alanlarda 35 lisans, 28 yüksek lisans ve 7 MBA programı var.

Kampüsler

Berlin
-
The Berlin SchoolOf Management: İngilizce veAlmanca olarak lisans, yüksek lisans ve MBA programları sunmaktadır. Berlin'demerkezi bir konumda bulunan okul, birçok uygulamalı proje ile beceri odaklı biröğretim yaklaşımına sahiptir.
- The Berlin School Of Technology:
 İngilizceyüksek lisans programları sunmaktadır. Okul, yüksek derecede pratiğe ve  becerileri güçlendirmeye odaklanan birçokprojeye odaklanır. Tüm profesörler uzun yıllara dayanan endüstri ve meslekideneyime sahiptir.
- The Berlin School of Design andCommunication:
Yaratıcısahnede strateji ve tasarımı birleştiren Almanca ve İngilizce öğretilen lisansve yüksek lisans programları sunuyor.
-
TheBerlin School of Popular Arts: Berlin-Schöneberg'dekiBerlin Popüler Sanatlar Okulu, kültürel ve yaratıcı endüstrilerin çeşitlitaleplerine yetkin ve perspektif açısından zengin bir yanıt sağlayan Almanca veİngilizce lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Burada profesyonelçalışma koşulları ve yüksek düzeyde pratik uygunluk bulacaksınız.

Hamburg
Hamburg Kampüsü, ulusal ve uluslararası öğrenciler için popülerbir çalışma yeridir. Alster nehri ve gölü ile şehir merkezindeki çok sayıdaalışveriş merkezi ve mağazalara çok kısa bir uzaklıktadır. Hamburg, çok çeşitlispor, eğlence, alışveriş ve kültürel tesisler sunan harika bir çalışma ve işyeridir. Yakındaki Hamburg Limanı uluslararası bir lojistik merkezidir ve şehirbirçok teknoloji ve medya şirketine ev sahipliği yapmaktadır.

Dresden
Kampüs Dresden, turizm ve ağırlama, yönetim ve etkinlikler ve sağlık vesosyal bilimler - Almanca ve İngilizce - ve ayrıca ileri eğitime odaklananuluslararası odaklı lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır.

Lisans Programları

İşletme ve Otel Yönetimi

1.    International Business Administration

Dijitalleşme,küreselleşme, sosyal değişim – bugünün şirketleri birçok zorlukla karşıkarşıya. Uluslararası profilinizi güçlendirin: işletme yönetimini inceleyin veyarın için yenilikçi çözümler ve sürdürülebilir yönetim konseptleri geliştirin.


Lokasyon: Berlin

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 9.864€/Yıllık

2.     Creative Industries Management
Yaratıcı endüstrilerdeki başarıyı desteklemeyi, pazarlamayı ve yönetmeyiöğrenin. Bu program sizi kendi işinizi kurmaya veya yönetimde yenilikçiyaklaşımlar arayan şirketlerde çalışmaya hazırlar.
Lokasyon: Berlin

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık

3.     International Hotel Management
Bir otel müdürü olmayı hayal ediyor musunuz? O zaman BA InternationalHotel Management programı ile uluslararası otellerin sorunsuz çalışmasınısağlayacaksınız.
Lokasyon: Dresden

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık

Tasarım, İletişim & Medya

1.     Illustration

Berlin merkezli B.A. İllüstrasyon programı, kişisel tarzınızıgeliştirirken mesajları görselleştirmeyi ve taslakları öğretecektir. Çizimbecerilerinizi profesyonel bir bağlamda uygulamayı öğreneceksiniz.
Lokasyon: Dresden

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık

2.     Advertising & Brand Communication
Berlin'de B.A. Reklamcılık ve Marka İletişimi okuyun ve insanları veihtiyaçlarını anlamayı öğrenin. Hedefli bir şekilde iletişim kurarkenşirketler, markalar ve ürünler için yaratıcı fikirleri stratejik olarak nasıldeğerlendireceğinizi ve tasarlayacağınızı öğrenin.

Lokasyon: Berlin
Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık

Visualand Interactive Media
Görsel ve Etkileşimli Medya, dijital medya uzmanı olmanızayardımcı olacaktır. Filmler, 2D/3D animasyonlar, AR/VR içeriği, uygulamalarıtasarlamayı ve üretmeyi öğrenir ve film ya da etkileşimli medyayaodaklanırsınız.
Lokasyon: Berlin

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık

3.     Creative Industries Management
Yaratıcı endüstrilerdeki başarıyı desteklemeyi, pazarlamayı veyönetmeyi öğrenin. Bu program sizi kendi işinizi kurmaya veya yönetimdeyenilikçi yaklaşımlar arayan şirketlerde çalışmaya hazırlar.
Lokasyon: Berlin

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık

Film & Fotoğrafçılık

 

1.     Photography
Styling modelleri, setler inşa etmek, aydınlatma kurmak, detaylaratakılmak, konumları gözlemlemek, anları yakalamak, analog ve dijitalin birleştirilmesi…Bu sizin dünyanızsa, Fotoğrafçılık programı kendi görsel dilinizigeliştirmenize yardımcı olmak için mükemmeldir.
Lokasyon: Berlin

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık

Müzik ve Ses

1.    Music Production

İlk fikirden performansa veya bitmiş prodüksiyona kadar şarkıüretimi konusunda tutkulu musunuz? Müzik Prodüksiyonu alanında lisans derecesi,şarkıların yaratıcı ve teknik tasarımını yönlendirmek isteyen çok yönlü müzikalkişiler için idealdir.
Lokasyon: Berlin

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık

2.    Popular Music

Hertürden müzisyen için yetenek fabrikası olan müzik performansı derecemiz BmusPopular Music SRH genç yetenekleri arıyor.
Lokasyon: Berlin

Sömestr: 7
Başlangıç: Kış/Yaz Sömestr
Kredi: 210 AKTS
Ücret: 8.730€/Yıllık


Bilim, Teknoloji ve UX Tasarım

1.     Computer Science

SRH Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Bölümleri, Eğitim Dili ve Yıllık Ücretler

Degree Lokasyon Eğitim Dili Bölüm Bölüm Sömestir Yıllık Ücret
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Business and Hotel Management - International Business Administration (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 9.864 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Business and Hotel Management - Creative Industries Management (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Business and Hotel Management - International Hotel Management (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Design, Communication & Media - Illustration (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Design, Communication & Media - Advertising & Brand Communication (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Design, Communication & Media - Creative Industries Management (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Film and Photography - Photography (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Film and Photography - Music Production (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Film and Photography - Popular Music (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Lisans Berlin Almanca / İngilizce Computer Science (3 Sene 7 Dönem) Tam Yıl 8.730 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Design - Social Design & Sustainable Innovation (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 13.968 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Design - Strategic Design (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 10.476 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Film & Photography - Film, Television and Digital Narratives (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 10.476 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Film & Photography - Photography (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 12.513 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Management - International Management (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 12.513 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Management - Entrepreneurship (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 12.513 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Management - Hospitality Management and Leadership (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 20.520 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Management - International Business and Leadership (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 24.510 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Engineering - Renewable Energy, Water and Waste Management (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 24.510 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Engineering - Industry 4.0: Automation, Robotics & 3D Manufacturing (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 24.510 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Engineering - Mobility and Automotive Industry (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 24.510 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Computer Science - Cyber Security (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 24.510 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce Computer Science - Big Data and Artificial Intelligence (2 Sene 4 Dönem) Tam Yıl 24.510 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce MBA - General Management (2 Sene 3 Dönem) Tam Yıl 13.968 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce MBA - International Healthcare Management (2 Sene 3 Dönem) Tam Yıl 13.968 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce MBA - International Human Resource Management (2 Sene 3 Dönem) Tam Yıl 13.968 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce MBA - Sustainable Innovation and Entrepreneurship (2 Sene 3 Dönem) Tam Yıl 13.968 €
Yüksek Lisans Berlin Almanca / İngilizce MBA - Executive MBA General Management (2 Sene 3 Dönem) Tam Yıl 13.968 €

Sizi Arayalım


Almanya Berlin Üniversiteler ve Fiyatları

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi logo Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
Berlin School of Business and Innovation BSBI logo Berlin School of Business and Innovation BSBI
Berlin Teknik Üniversitesi logo Berlin Teknik Üniversitesi
Free University of Berlin logo Free University of Berlin
Gisma Business School logo Gisma Business School
Humboldt Üniversitesi logo Humboldt Üniversitesi
SRH Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi logo SRH Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU