sliderslider
Szczecin Denizcilik Üniversitesi 1947 yılında Polonya’nın liman şehri olan Szczecin’de kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Üniversite, 2016 yılında İngilizce bölümler açarak kapısını uluslararası öğrencilere açmıştır.
Szczecin Denizcilik Üniversitesi geliştirmiş olduğu uygulamalı eğitim yöntemleri, dünya standartlarında teknolojik alt yapısı ve ekipmanları ile hem Polonya’nın hemde dünyanın sayılı denizcilik okullarının arasında yerini kısa sürede almıştır.

Üniversite bünyesinde 3 fakülte ve 9 ana bilim dalında eğitim hayatını sürdürmektedir. Üniversite bünyesinde 100 aşkın araştırma laboratuvarı ve 16 adet simülasyon laboratuvarı bulundurmaktadır. Sczecin Denizcilik Üniversitesi, ECDIS, GMDSS, VTS gibi denizcilik eğitim ve sektörünün en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan bilgisayar sistemlerini kullanmaktadır.

Üniversitenin Polonyalı ve Uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de kariyer merkezidir. Okul. öğrencilerin mezun olabilmesi için çeşitli staj zorunlulukları getirmiştir. Kariyer merkezi öğrencilerin staj yerleri bulabilmesinde öğrencilere tam destek sağlamaktadır. Böylece öğrenciler, üniversite eğitiminde gördüklerini gerçek hayatta tecrübe etme imkanı yakalayacak ve bilgi birikimi gelişmiş başarılı denizciler olarak profesyonel hayatlarına başlayabileceklerdir.

Szczecin Denizcilik Üniversitesi Bölümleri, Eğitim Dili ve Yıllık Ücretler

Degree Lokasyon Eğitim Dili Bölüm Bölüm Sömestir Yıllık Ücret
Lisans Szczecin İngilizce Gemi Kaptanlığı 8 Sömestr 2800 Euro

Sizi Arayalım


Polonya Szczecin Üniversiteler ve Fiyatları

Szczecin Denizcilik Üniversitesi logo Szczecin Denizcilik Üniversitesi
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU