sliderslider
The University of Europe for Applied Sciences logo ÜNİVERSİTELER / OKULLAR / The University of Europe for Applied Sciences

The University of Europe for Applied Sciences

The University of Europe for Applied Sciences (UE)Iserlohn, Berlin, Hamburg'da ve UE İnovasyon Merkezinde - İş, Spor, Medya veEtkinlik, Sanat ve Tasarım alanlarında yarının tasarımcılarını ve kararvericilerini eğitiyor.

Üniversite, fiili uygulamalar ile en yüksek uluslararası standatlara görebecerilerin ve disiplinlerarası öğretim formatlarının geleceğe yönelikgelişimini desteklemektedir.

The University of Europe for Applied Sciences, Global University Systemsüyesidir ve bu stratejik ittifak, uluslararası itibara sahip bir derece verereköğrencilerine sınırsız kariyer fırsatları sunmaktadır.
Öğrencilere yenilikçi dijital öğrenme formatları aracılığıyla ve 90'dan fazlaülkeden gelen uluslararası öğrenciler ile etkileşim kurarak global, yenilikçibir eğitim alma şansı sunar.

Uluslararası teorik ve pratik uygulamanın tutarlı kombinasyonu, profesyonelmerakı teşvik eder ve benzersiz bir profilin geliştirilmesinde yönlendirmesağlar. Tecrübeli öğretim üyeleri, üniversite ağındaki en yeni öğretimiçerikleri ve sanal öğretim olanakları seçilen alanda güncel bir eğitim almaşansı sunarken, alanınızda rekabet avantajını da elde etmenize yardımcı olur.

The University of Europe for Applied Sciences geleneksel akademik çerçeveyi kırarak,öğrencilerin bireysel gelişimlerini destekleyen uygulama odaklı bir derecesunuyor.

KAMPÜSLER

HamburgKampüsü

Hamburg'daki kampüs, Altona'nın yaratıcı sahnesinin ortasında ve Elbe'nin nehirkıyısındaki plajından sadece birkaç adım ötede. Çarpıcı tarihi bina en sonteknolojiye sahiptir ve Hanse şehrinin geniş ajanslar ve yayınevleri dünyasınaaçılan kapıdır. Kampüs, doğrudan Altona'nın otobüs, şehir treni, bölgesel tren,uzun mesafe treni, araba treni veya bisikletle kolayca ulaşılabilen ana trenistasyonunda elverişli bir konuma sahiptir.

Berlin Kampüsü

Berlin kampüsü, çok kültürlü metropolün tam kalbinde, Potsdamer Platz'ın hemenyakınında yer almaktadır. Kampüs Berlin, pek çok farklı ülke ve disiplinden –ekonomi, sanat ve kültür – öğrencilerin ve profesörlerin buluştuğu vebirbirlerinden öğrendikleri, sanatsal ve yaratıcı zihinler ve eller için birbuluşma yeridir.

UE İnovasyon Merkezi


İnovasyon Merkezi, Potsdam'da, Berlin'den ulaşımla birkaç dakika uzaklıktabulunmaktadır. Kampüs, modern ve son teknoloji bir binada teknoloji odaklıprogramlar sunmaktadır. UE Innovation Hub'da eğitim almayı seçerseniz, yalnızcauluslararası markalara yakın bir yerde eğitim almakla kalmayacak, aynı zamandayaratıcı potansiyeli ve fikirleri teşvik eden bir atmosfer yaşayacaksınız.Almanya'daki en yüksek bilim insanı yüzdesi Potsdam'da bulunuyor.

LİSANS VE YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARINAGENEL BAKIŞ

Art&Design/Sanat ve Tasarım

Bachelor

1.Communication Design, BA*
Bir iletişim tasarımcısı olarak, düşünce ve eylemleri etkileyecek karmaşıksorunları görsel olarak ileteceksiniz. Yarattığınız eser sadece estetik olmaklakalmayacak, aynı zamanda çok yönlü mesajlar ve duygular da aktaracaktır. Bunubaşarmak için içerik her zaman kültürel, sosyal, ekolojik ve ekonomikbağlamında anlaşılmalıdır.

Lokasyon: Hamburg (Almanca) - Berlin (İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.110€/Yıllık

2. Film & Motion Design, BA*
İletişim kurma, düşünme ve hissetme biçimimiz dijital, etkileşimli ve zamanadayalı medya ile karakterize edilir. Bu çok disiplinli yaratıcı alandaprofesyonel olarak geliştirme ve tasarım yapabilmek, en heyecan verici veileriye dönük çağdaş etkinliklerden biridir. Film ve Hareket Tasarımı programıbu yenilikçi gelişmelerin bir parçası olacaksınız.

Lokasyon: Hamburg (Almanca) - Berlin (İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.110€/Yıllık

3. Photography & New Media, BA*
Toplumumuzun daha önce hiç olmadığı kadar fotoğraftan etkilendiği veçevrelendiği kültürel ve tarihi bir dönemdeyiz. Öğrencilere farklı görseldilleri anlamak, eleştirel bir şekilde sorgulamak ve yansıtmak için gerekligörsel ve teknik becerileri kazandırmak amaçlanıyor. Fotoğraf aracını vebilinçli kullanımını anlamak bu nedenle sadece sanatta değil, aynı zamandareklamcılık ve editoryal çalışmalarda da vazgeçilmezdir.

Lokasyon: Hamburg-Berlin
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.110€/Yıllık

4. Game Design, BA
Bilgisayar, video ve mobil oyunlar geleceğin araçlarıdır. Bilgisayar, video vemobil oyunlar geleceğin araçlarıdır. Zaten bugün, Almanların yüzde 40'ındanfazlası onlara olan sevgilerini itiraf ediyor ve bu insanların yüzde 90'ıhaftada birkaç kez oynuyor. Oyunlar eğlence ve iş anlamına gelir, ancak aynızamanda kişisel ifadeyi ve küresel bakış açılarını da yansıtır - ve hepsindenönemlisi, çok eğlencelidir. Bir oyun tasarımcısı olarak yenilikçi oyunmekanikleri oluşturacak ve oyun anlatılarını şekillendireceksiniz.Uzmanlığınızla, ilk fikirden teknik ve yaratıcı kavramsal tasarıma ve sonolarak boşlukların ve karakterlerin tasarımına kadar geliştirmenin tümaşamalarında yer alacaksınız. UE’de, oyun tasarımı, geliştirme ve sanattanoluşan kendi bireysel kombinasyonunuzu bir araya getirmek için eşsiz birfırsata sahip olacaksınız, bu da bireysel disiplinlerin yanı sıra onların disiplinlerinede aşina olacağınız anlamına geliyor.

Lokasyon: Hamburg (Almanca) –Berlin(İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.110€/Yıllık

5. Illustration, BA*
UE’de İllüstrasyon programı, resim, çizim ve grafik sanatı gibi klasiksanatları modern, dijital tekniklerin yardımıyla güncel tasarımın büyüsüylebirleştirir. İllüstrasyonlar gazeteler, dergiler, infografikler, reklamlar,posterler, web siteleri ve uygulamalardaki karmaşık içeriği görselleştirir.Resimli kitaplarda ve çizgi romanlarda hikayeler anlatırlar ve storyboard'lardave konsept sanatlarda tüm filmler veya sanal dünyalar yaratırlar.

Lokasyon: Hamburg (Almanca) –Berlin(İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.110€/Yıllık

6. UX/UI Design, BA*
Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Kullanıcı Arayüzü (UI) tasarımı, günümüz yaratıcıendüstrilerinde en popüler alanlardan biridir. Yetenekli tasarımcıların vearaştırmacıların bir sonucu olarak, UX/UI tasarım teknolojisi, veriler vehizmetler her zamankinden daha erişilebilir ve daha eğlenceli hale geliyor.Birçok ürün benzer olduğundan, UX ve UI tasarımında başarıya ulaşmanınanahtarı, kullanıcılara ve deneyimlerine odaklanmaktır. Bir kullanıcının biruygulama, hizmet veya ürünle nasıl etkileşime girdiği büyük bir fark yaratır.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce) – Hamburg (Almanca)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi:180
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.110€/Yıllık

7. Digital Product Management, BA*
Dijital ürün yöneticisi olarak, strateji ve gelecekteki ürün geliştirmekararlarında müşterinin sesi olarak hareket edersiniz. Ürünlerin geleceğe dönükolmasını sağlamak için müşteri içgörülerinden ve rekabet analizlerinden eldeedilen verileri kullanacaktır. Dijital ürün yöneticileri, ürünleri doğrumüşterilere tanıtmaya yardımcı olmak için pazarlama ile yakın temas halinde deçalışır. Ayrıca, ürün geliştirmenin merkezinde dinamik bir yapılacaklar listesiolan ürün biriktirme listesini oluşturmaktan da sorumludurlar.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi:180€
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.110€/Yıllık

Master

1.
NewMedia Design, MA
UE, sanal ve fiziksel alanlardaki iletişimi ilham verici ve kalıcı deneyimleredönüştürme becerileri sağlar. Yeni Medya Tasarımı (Medya Mekanlarından önce)yüksek lisans programında, mekansal, hareketli ve doğrusal olmayan ifadebiçimlerini nasıl analiz edeceğinizi ve konumlandıracağınızı ve bunları kendimekansal kavramlarınıza nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Mezun olaraksahip olacağınız sağlam medya yetkinliği sayesinde, çok disiplinli niteliktekizorluklar için karmaşık ve gelişmiş tasarım ve teknolojik çözümler geliştirmekiçin mükemmel bir konumda olacaksınız.

Lokasyon: Berlin (İngilizce)
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç:Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS - Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.600€/Yıllık

2. Photography, MA
MA programı, fotoğrafçılığın çeşitli uygulamaları hakkındaki bilginiziderinleştirecektir. Çağdaş sanat uygulamaları ve gereksinimlerini daha iyianlayacak ve hem sanatsal hem de profesyonel potansiyeli optimize edeceksiniz.Müfredat, sizi fotoğrafik ortamın kültürel, politik ve sosyal bağlamdakiönemini keşfetmeye ve sanat ve tasarımdaki güncel trendlerle etkileşimegirerken bireysel bir vizyon geliştirmeye teşvik ediyor. Ayrıca ileri düzeydebir akıcılık ile işiniz hakkında yazmayı ve konuşmayı ve uygulamanızı tarihselve kritik bağlamlarda çerçevelemeyi öğreneceksiniz. Fotoğrafta Yüksek Lisansile mezun olduğunuzda, kavramsal olarak düşünme ve fikirlerinizi en sonteknolojiyi kullanarak sanatsal ve pratik projelerde gerçekleştirme becerileriniedinmiş olacaksınız.

Lokasyon: Berlin (İngilizce)
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS - Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.600€/Yıllık

3. Communication Design,MA*
UE'de İletişim Tasarımı Yüksek Lisans programı, bilgi ve beceri setinigüçlendirmek ve ilgili çözümleri ve gelişmiş bir tasarım sürecini geliştirmeyeteneğini geliştirmek için teori ve pratiği birleştirir. Program, yaratıcıtasarım becerilerini, sanat ve tasarım teorileri ve tarihi bilgisini, çağdaşfenomenleri eleştirel olarak analiz etme becerisini ve hem analog hem dedijital medya uygulamasının pratik anlayışını teşvik eder.

Lokasyon: Berlin (İngilizce)
Sömestr: 3 ya da 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 90-120 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.600€/Yıllık

4.Visual & Experience Design, MA
Tasarım alanındaki profesyonel roller sürekli değişmektedir. Çağdaş tasarım,geleneksel olarak fiziksel olanın yanı sıra yeni dijital medyayı dakapsamalıdır. Şirketler, marka, ürün ve hizmet mesajlarının iletilmesinde vedijital temas noktaları aracılığıyla müşterilerinin ve kullanıcılarınınilgisini çekmede deneyim tasarımının değerini giderek daha fazla keşfediyor.Pek çok deneyim birden fazla duyu üzerinde çalışırken, tekil olarak en önemlisigörseldir - deneyim tasarımı için çok önemli olan etkili görsel iletişim.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce)
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS - Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.600€/Yıllık

5. Creative Computing, MA
Creative Computing Master, dijital tasarım ve hesaplama sanatında veri vekodlamanın önemine odaklanan bir lisansüstü derstir. Program, veriteknolojilerinin araştırmaya dayalı ve eleştiriye dayalı bir anlayış veentegrasyonuna vurgu yapmaktadır. Öğrenciler, dijital ekosistemlerdeki insandeneyimlerine aracılık etmedeki faydalarını ve acil sorunları ele alan sosyalolarak anlamlı sonuçları yönlendiren yaratıcı süreçleri değerlendireceklerdir.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce)
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS - Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.600€/Yıllık

6. Innovation Design Management, MA
Dijitalleşme, değişen pazarlar ve tüketici davranışları yoluyla yaşanankapsamlı bozulma, yaratıcı tasarım, iş stratejisi ve BT geliştirme arasındayeni bir profesyonel oyun alanı yarattı. İnovasyon merkezli şirketler,tasarımın iş kararlarının ardındaki önde gelen itici faktör olarak nasılkullanılacağını ve sağ beyin düşüncesini ve sanatsal bir tutumu iş dünyasınanasıl dahil edeceğini anlayan, inovasyon ve sürdürülebilir tüketici üretimindestratejik varlıklar olarak giderek artan bir şekilde yöneticiler arıyor.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce)
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS - Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.600€/Yıllık

Business and Sports / İşletme ve Spor

Bachelor

1. Business and Management Studies
UE’de İşletme ve Yönetim eğitimi almak, heyecan verici, çeşitli ve uluslararasıdüzeyde alakalı profesyonel bir alanda eğitim almak anlamına gelir. Klasikİşletme ve Yönetim Çalışmaları öğretimini yarının konularıyla birleştiriyoruz:dijital modüller, yumuşak beceriler ve disiplinler arası öğretim vizyonunuzugüçlendirir ve UE'de öğretimin merkezinde yer alır. Girişimci stratejikdüşünceye ek olarak, yöneticiler ve liderler, bir ekibi motive etme becerisininyanı sıra sosyal becerilere de sahip olmalıdır. UE'de bir işletme öğrencisiolarak, özel sektörde kariyerinize başlamanız için uluslararası öğretimgörevlilerimiz tarafından hazırlanacaksınız.

Lokasyon: Berlin (İngilizce) - Hamburg (İngilizce ve Almanca) - Iserlohn (Almanca)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi:180 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 11.340€

2. Sport & Event Management, BSc
Çok az endüstri, spor ve etkinlik sektörü kadar çok insana ilham verir. FutbolDünya Kupası ve müzik festivallerinin artık büyük etkinlikler olarak kutlanmasıve spor kulüplerinin büyük şirketlere dönüşmesiyle, spor ve etkinlikişletmeleri sadece daha heyecan verici değil, aynı zamanda giderek dahakazançlı hale geliyor. UE'den Spor ve Etkinlik Yönetimi derecesi, bu canlıendüstriyi şekillendirmede aktif bir rol oynamanızı sağlayacaktır.

Lokasyon: Hamburg, Berlin (İngilizce) - Hamburg, Iserlohn (Almanca)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi:180 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 11.340€

Master

1. Smart City Management, MA*
Hayat daha yeşil, daha verimli ve daha büyük bir kaynak ağına dayalı halegeliyor. 5G tabanlı sürücüsüz toplu taşıma, metropollerde trafik ve insan akışıyönetimi, modern mahalle tasarımı veya belediye hizmetlerinin dijital platformlaryardımıyla basitleştirilmesi olsun, yaşam ve çalışma alanlarımız geniş kapsamlıbir değişimin başlangıcında.

Lokasyon: Berlin (İngilizce) – Hamburg (İngilizce) – Iserlohn (Almanca)
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç: Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS - Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 13.188€/Yıllık

2. Master of Business Administration (MBA)
Dijitalleşme, küreselleşme ve artan sürdürülebilirlik talebi, günümüzdeşirketleri zorluklarla karşı karşıya bırakıyor. Yenilikçi ve geleceğe yönelikiş modellerini belirleyen ve uygulayan nitelikli uzmanlara ve yöneticilereihtiyaçları var. UE'deki MBA programı, kariyer yolunuz için mükemmel bir temelolacaktır.

Lokasyon: Berlin – Hamburg – Iserlohn (İnglizce)
Sömestr: 2
Başlangıç: Ocak, Mart, Temmuz ya da Eylül
Kredi: 2 Sömestr için 120 AKTS – Master Tezi dahil
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 17.500€/Yıllık

3. International Sport & Event Management, MA
UE’de, öğrenciler ilk günden Spor, Etkinlik ve Pazarlama Yönetimi alanlarındayönetici olmaları için eğitiliyor. İş, spor ve akademiden ortaklarla seminerlerve projeler gibi özel olayları dört gözle bekleyebilirsiniz. Ayrıca derslerimizçarşamba öğleden sonra ve cumartesi akşamı arasında gerçekleştiği için bu yükseklisans programı ikinci bir işle kolayca birleştirilebilir.

Lokasyon: Berlin (İngilizce)
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS - Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 13.188€/Yıllık

4. Marketing Management, MA
UE, vaka çalışmaları, pratik projeler ve en iyi iş ortaklarıyla yapılanstajlar, teorik eğitiminizi bütünleştirici ve geleceğe yönelik bir öğrenmedeneyimi ile genişletir. Ek olarak, dersleriniz Çarşamba öğleden sonradanCumartesi akşamına kadar gerçekleştiğinden, eğitiminizi yarı zamanlı bir işlebirleştirme seçeneğiniz vardır.

Lokasyon: Hamburg – Iserlohn (Almanca)
Sömestr: 4
Başlangıç: Eylül
Kredi: 120 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 13.188€/Yıllık

5. International Business Management, MSc*
Yüksek Lisans programında Uluslararası İşletme Yönetimi, uluslararası düzeydebir yönetim pozisyonu için en uygun şekilde hazırlanacaksınız. Başarılı birşekilde bitirdikten sonra, sadece yönetimde başarılı bir kariyer için kalifiyeolmayacak, aynı zamanda mesleki ve organizasyonel niteliklere ek olarak gereklisosyal becerilere de sahip olacaksınız. Derece programı, onu yarı zamanlı birişle birleştirmenize ve zaten değerli mesleki deneyim kazanmanıza olanak tanır.

Lokasyon: Berlin – Hamburg (İngilizce)
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS - Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 13.188€/Yıllık

6. MBA Sustainable Water Management*
Kaynak koruma, su temini ve kullanımı: Bedava bir mal olarak suyun önemi, hemözel sektörde hem de kamu sektöründe olduğu kadar siyasi kurumlar ve ülkelerarasında da artıyor. Bu talep, bilimsel temelli ve mevcut araştırma veinovasyon durumuyla uyumlu, geleceğe yönelik çözümlere olan ihtiyacın artmasınayol açmaktadır. Program, özellikle işletme ve endüstri mühendisliği olmak üzereekonomik konuların mezunlarına yöneliktir.

Lokasyon: Berlin (İngilizce)
Sömestr: 3
Başlangıç: Eylül
Kredi: 90 AKTS – Master Tezi ile birlikte
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 13.188€/Yıllık

7. MBA Shipping & Logistics*
Lojistik, özellikle de malların deniz yoluyla hareketi, giderek daha karmaşıkhale gelen hem iş hem de endüstriyi birbirine bağlar. Yüksek taleple başaçıkabilmek ve sürekli büyüyen tedarik zinciri ağlarına hizmet edebilmek içinyenilikçi ve geleceğe yönelik yönetim kavramlarının yanı sıra bunları tanıma veuygulama becerisine sahip uzmanlar ve yöneticilere ihtiyaç vardır. Bu geleceğeyönelik MBA programı Hamburg'da bulunmaktadır. Dünyaya açılan kapısı veAvrupa'nın üçüncü büyük limanı olan ve bu nedenle deniz yolu ile küreselticaretin en önemli aktarma limanlarından biri olan şehir. Eğitiminiz sırasındatedarik zinciri yönetimi, lojistik ve küresel ticaret konularında uluslararasıbir uzman olmaya hazır olacaksınız.

Lokasyon: Hamburg (İngilizce)
Sömestr: 3
Başlangıç: Eylül
Kredi: 90 AKTS – Master Tezi ile birlikte
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 11.660€/Yıllık

8. MBA Innovation & Technology Management*
Dijitalleşme, yönetimde giderek daha önemli bir rol üstleniyor. Küreselleşme,teknik yenilik talebi ve uyumluluğu, yöneticilerin teknik, yetenekli birzihniyet edinme gerekliliğini güçlendiren ek faktörlerdir. Sonuç olarak,dijitalleşme ve dönüşüm alanındaki yönetim bilgisi giderek daha fazla talepgörmektedir. İnovasyon ve Teknoloji Yönetimi MBA'imiz sırasında, tam olarak buzorlukların üstesinden gelmek ve geleceğe yönelik, yenilikçi teknolojileritanımak ve uygulamak için yüksek nitelikli bir yönetici olmak üzereeğitileceksiniz.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce)
Sömestr: 3
Başlangıç: Eylül
Kredi: 90 AKTS – Master Tezi ile birlikte
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 11.660€/Yıllık

Psychology

Bachelor

1. Business Psychology, BSc
İş psikologları olarak, yöneticileri ve çalışanları yarının çalışma dünyasınaen uygun şekilde hazırlamak için konseptler sağlanıyor. UE'de, en iyi işortaklarıyla çeşitli pratik projeler ve koçluk yapılan bir staj dönemibekleyebilirsiniz - yarının işgücü piyasasında bir kariyer için mükemmelhazırlık.

Lokasyon: Berlin (İngilizce) – Hamburg – Iserlohn (Almanca)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.300€/Yıllık

2. Psychology, BSc
Lisans programı Psikolojide, klinik psikoloji, mesleki psikoloji veya işletmepsikolojisi gibi alanlarda uzman bilgisi olan bilim ve endüstriden tanınmışprofesörlerden öğreneceksiniz. Ayrıca, bireysel olarak seçilebilen uzmanlıklarve disiplinler arası bir konu seçimi ile çalışmalarınızı ve kariyer yolunuzuaktif olarak şekillendirebilirsiniz.

Lokasyon: Berlin (İngilizce) – Berlin -Hamburg – Iserlohn (Almanca)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.300€/Yıllık

Master

1. Clinical Psychology with focus on Rehabilitation and Gerontopsychology MSc
Yüksek Lisans programımız, psikoloji veya işletme psikolojisi ve ilgilidisiplinlerdeki (örneğin halk sağlığı, sağlık bilimleri, tıp) lisansmezunlarının yanı sıra ilgili alanlardan profesyonellere yöneliktir. Önkoşul,istatistikte 10 AKTS ve (genel) psikolojik içerikli 20 AKTS kapsamında, dahaönceki bir premaster'da da edinilebilen sağlam bir psikoloji ön bilgisidir.

Lokasyon: Berlin -Hamburg – Iserlohn (Almanca)
Sömestr: 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 120 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 13.188€/Yıllık

Tech and Software

Bachelor

1. Digital Product Management, BA*
Dijital ürün yöneticisi olarak, strateji ve gelecekteki ürün geliştirmekararlarında müşterinin sesi olarak hareket edersiniz. Ürünlerin geleceğe dönükolmasını sağlamak için müşteri içgörülerinden ve rekabet analizlerinden eldeedilen verileri kullanacaktır. Dijital ürün yöneticileri, ürünleri doğrumüşterilere tanıtmaya yardımcı olmak için pazarlama ile yakın temas halinde deçalışır. Ayrıca, ürün geliştirmenin merkezinde dinamik bir yapılacaklar listesiolan ürün biriktirme listesini oluşturmaktan da sorumludurlar.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.110€/Yıllık

2. Software Engineering, BSc.*
Öğrenciler, yüksek kaliteli 2D ve 3D oyunlar oluşturmak için bilgisayar oyunuetkileşimini etkinleştirmek için çözümler ve bilgisayar programları geliştirir.Ayrıca konseptten canlı prototipe kadar ticari olarak uygun bir oyun yaratmakiçin programcılar ve oyun sanatçıları ile projeler üzerinde işbirliğiyapacaklar.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 11.340€/Yıllık

3. Digital Business & Data Science, BSc*
Hızlı değişim ve küreselleşme, ekosistemleri giderek daha yenilikçi ve değerlikılıyor. Dijital teknoloji devrimini bir itici güç olarak incelemek,gelecekteki sosyal, eğitimsel ve kültürel değişimlerin yanı sıra dijitalişletmelerin dönüşümünü ve e-devlet modellerinin optimizasyonunu anlamanınanahtarıdır. Dijital İşletme ve Veri Bilimi (B.Sc.) lisans programı, gelecektebu teknoloji devrimini anlamak ve şekillendirmekle ilgilenenler için özelolarak tasarlanmıştır.

Lokasyon: UE Innovation Hub - Hamburg (İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 11.340€/Yıllık

4. Digital Media & Marketing, BSc*
Blok zincirinden sanal gerçekliğe ve yapay zekaya kadar, medya ve pazarlamayöneticileri gelecekteki eğilimleri şekillendirmeye yardımcı oluyor.

Lokasyon: UE Innovation Hub - Hamburg – Berlin (İngilizce) / Hamburg – Iserlohn(Almanca)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: 180 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 11.340€/Yıllık

Master

1. Visual & Experience Design,MA
Tasarım alanındaki profesyonel roller sürekli değişmektedir. Çağdaştasarım, geleneksel olarak fiziksel olanın yanı sıra yeni dijital medyayı dakapsamalıdır. Şirketler, marka, ürün ve hizmet mesajlarının iletilmesinde vedijital temas noktaları aracılığıyla müşterilerinin ve kullanıcılarınınilgisini çekmede deneyim tasarımının değerini giderek daha fazla keşfediyor.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce)
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS – Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.600€/Yıllık

2. Creative Computing, MA
Yaratıcı Bilgi İşlem Yüksek Lisansı,dijital tasarım ve hesaplama sanatında veri ve kodlamanın önemine odaklanan biryüksek lisans programıdır. Program, veri teknolojilerinin araştırmaya dayalı veeleştiriye dayalı bir anlayış ve entegrasyonuna vurgu yapmaktadır. Öğrenciler,dijital ekosistemlerdeki insan deneyimlerine aracılık etmedeki faydalarını veacil sorunları ele alan sosyal olarak anlamlı sonuçları yönlendiren yaratıcısüreçleri değerlendireceklerdir.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce) 
Sömestr: 6
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS – Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 12.600€/Yıllık  

3. Software Engineering, MSc
Otomatik bir arabadaki yazılım kontrollü fonksiyonların sayısı ile BTmimarisi de merkezi, sanal yüksek hızlı bilgisayarlara doğru değişiyor. UE’deamaç, öğrencilere otomotiv alanında ve bugün piyasada bulunan diğer herhangibir iş alanında çalışmalarını ve yenilik yapmalarını sağlayacak en sonteknolojiyi sağlamaktır.

Lokasyon: UE Innovation Hub (İngilizce) 
Sömestr: 2,3 ya da 4
Başlangıç: Mart&Eylül
Kredi: Standart 120 AKTS – Hızlı 60 ya da 90 AKTS
Ücret: Avrupa vatandaşı olmayan adaylar için 13.188€/Yıllık  

BURS OLANAKLARI

Bir UE bursuyla, yalnızca finansal bir avantaj elde etmekle kalmaz, aynızamanda özgeçmişinizi ve kendinizi gelecekteki işverenlerinize karşıtanıtabilirsiniz. Burslarımıza başvurmak için kısa bir motivasyon mektubuve/veya - başvurduğunuz bursa bağlı olarak - yaratıcı bir portföy veya yaratıcıbir çevrimiçi portföy hazırlamanız gerekecektir. Başarılarınızınseçtiğiniz burs için yeterli olduğunu açıklamanızı öneririz.

Burslar:

*
Digital Pioneers Scholarship

*HamburgInternational Scholarship

*GameDesign Scholarship

*YoungEntrepreneur Scholarship

*CreativeMinds Scholarship in Berlin

*SherrylKintu Scholarship

*CulturalDiversity Scholarship
Son Başvuru TarihleriCultural Diversity Scholarship or Sherryl Kintu Scholarship:

 

Kış dönemi için 2 Ağustos 12:00'ye kadar (mevcutyılın)

The University of Europe for Applied Sciences Bölümleri, Eğitim Dili ve Yıllık Ücretler

Degree Lokasyon Eğitim Dili Bölüm Bölüm Sömestir Yıllık Ücret
Lisans Hamburg Almanca / İngilizce İş, Spor, Medya ve Etkinlik, Sanat ve Tasarım 6 Sömestr 12110 Euro

Sizi Arayalım


Almanya Hamburg Üniversiteler ve Fiyatları

Hamburg Üniversitesi logo Hamburg Üniversitesi
The University of Europe for Applied Sciences logo The University of Europe for Applied Sciences
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU