SİZİ ARAYALIM  

Almanya Köln Tandem Köln Dil Okulu

Tandem Köln dil okulu

Almanca Eğitim

Tandem Köln, 2003 senesinde Almanya’nın Köln şehrinde kurulmuştur. ALTO ve FADAF gibi akreditasyon ve onay belgelerine sahip okul, Almanca eğitimi için bu sistemi tercih eden öğrencilere pek çok olanak sunmaktadır. Bu olanaklar arasında ücretsiz internet erişimi, film odası, kütüphane, öğrenci destek masası ve daha pek çok olanak sayılabilir.

Tandem Köln Almanca Eğitimi Kursları

Almanca eğitimi sunan kursta sınıf sayısı 14’tür. Öğrencilerin bu kurslara dâhil olabilmeleri için en az 18 yaşında olmaları gerekmektedir. Tandem Partner sistemi ile eğitim veren okul, yabancı dil eğitimini 10 kişilik sınıflarda vermektedir. Kültürel aktiviteler ile öğrencilerinin Almanca bilgilerini destekleyen kurs, her öğrenciye Alman bir partner sağlar. Öğrenciler kendileri için belirlenen Alman partnerleri ile belirli aralıklar ile görüşmeler yaparlar. Her öğrenciye bir Alman partner atanması, öğrencilerin Almanca eğitimi konusunda çok daha hızlı yol kat etmelerini sağlamaktadır. Tandem Köln Almanca kurslarına, beginner seviyesi dışında her hafta pazartesi günleri başlanabilmektedir. Bunun yanında kurslar; haftada 20 ders, sabah ve öğlen saatlerinde alınabilecek şekilde programlanmıştır.

Neden Tandem Köln?

Tandem Köln Almanca eğitimi kurslarında öğrenciler partnerleri ile birlikte Almancalarını geliştirirken aynı zamanda Alman kültürünü de yakından tanıma fırsatı bulurlar. Tüm teorik bilgilerini pratiğe dökme şansı bulan bireyler, normal dil kurslarında çok fazla bulamadıkları dil pratiği yapma imkânına sahip olurlar. Tandem sistemi; yabancı bir dili, o dili konuşan kişi ile pratik yapma olanağı tanıdığı için dinleme ve konuşma becerilerinizin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır. Üstelik anadilinizden farklı bir dili iyi konuşmaya ve anlamaya başlamak, özgüveninizi de arttıracaktır. Ayrıca Almanca eğitimi veren herhangi bir dil kursunda son moda Almanca deyim ve gündelik dili öğrenme imkânı bulmanız oldukça zordur. Oysa Tandem Köln’ün sizin için belirlediği partneriniz ile sadece öğrendiklerinizi pekiştirmez, aynı zamanda gündelik Almanca deyimlerine de hâkim olmaya başlarsınız.

Tandem Köln’ün Sunduğu Sosyal Aktiviteler

Tandem Köln, öğrencileri için boş zaman etkinlikleri düzenlemektedir. Bu etkinlikler arasında at binme, basketbol, dans, yoga ve yüzme gibi farklı etkinliklerden oluşmaktadır. Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Tandem Köln dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları, konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs.  öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.