sliderslider

Avustralya’da ki Popüler Dil Okulları ve Popüler Şehirler

Avustralya’da ki Popüler Dil Okulları ve Popüler Şehirler |

Avustralya dil eğitimi görmek isteyen öğrenciler için popüler ülkelerden biridir. Her yıl binlerce öğrenci bu ülkeye dil eğitimi için gitmektedir. Peki Avustralya’da ki popüler dil okulları, ve popüler şehirler nelerdir? Bu yazımızda bu sorunun cevaplarını bulabilirsiniz.

Avustralya’daki Popüler Dil Okulları
Avustralya’da en çok rağbet gören dil okulları arasında Kaplan International, ILSC, EC English, OHC, LSI Dil okulları gelmektedir.

ILSC dil okulu, Sydney, Melbourne, Brisbane şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır.EC English dil okullarının Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast şehirlerinde şubeler 
bulunmaktadır.

Kaplan International dil okullarının Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Adelaide şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. 

LSI dil okulu Brisbane’de yer almakta ve 50 yıldan fazla deneyime sahip olan dil okuludur.Oxford House College (OHC) dil okulu, Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır.


Avustralya’da Dil Eğitimi İçin Popüler Şehirler
Avustralya’da dil okullarının çoğu Sydney, Melbourne, Brisbane gibi büyük şehirlerde bulunmaktadır. Kalabalık bir şehirde eğitim almak istiyorsanız Dünya'nın en yaşanılabilir şehirlerinden Sydney’i tercih edebilirsiniz. 

Bütçesi kısıtlı olanlar için Avustralya’nın kültür başkenti ve en Avrupai şehri, Melbourne maliyetlerin nispeten daha ekonomik olduğu bir alternatif olarak düşünülebilir. 

Brisbane, yarı tropik iklimi ve rahat yaşam tarzı ile Avustralya’nın popüler şehirlerindendir. Avustralya'nın 3. Büyük şehri konumundadır. Özellikle Avustralyalı nüfusun yoğun yaşadığı 
şehirlerden biridir. Bir çok ünlü sörf sahillerine, tatil merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. 

Bunlar haricinde Perth, Cairns, Gold Coast gibi şehirlerde de dil eğitimi okulları bulunmakta, fakat bunlar Türk öğrenciler tarafından fazla tercih edilmemektedir.


Blog Yazılarımız

 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU