sliderslider

Bournemouth'ta Dil Eğitimi Almak İçin 6 Neden

Bournemouth'ta Dil Eğitimi Almak İçin 6 Neden | Adviceyed

İngiltere’ Bournemouth’ta Dil Eğitimi Almak İçin 6 Neden.

İngiltere tarihi ve kültürel bakımdan dünyanın en çok gelişmiş ülkelerinden biri olmasından dolayı pek çok turisti ve eğitim almak isteyen öğrenciyi çekmektedir. İngiltere’nin güzel şehirlerinden biri olan Bournemouth dil eğitimi almak isteyen birçok öğrencinin tercih ettiği bir şehirdir. Bu yazımızda neden Bournemouth’ta dil eğitimi almalısınız sorusunun cevaplarını bulabilirsiniz.


1. Bournemouth deniz kıyısında ve bol güneşli bir şehirdir.

Bournemouth İngiltere’nin güney kıyısında yer almaktadır. Ilıman bir iklime sahip olan şehirde yaz aylarında sıcaklık 12-22 derece, kış aylarında ise 1-8 derece arasındadır. İngiltere’nin en fazla güneş alan bölgesinde bulunmaktadır. Bu bakımdan Bournemouth denizi ve güneşi sevenlerin tercih edebileceği bir şehirdir. Dil eğitimi almak isteyen ve aynı zamanda denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler Bournemouth’taki dil okullarını tercih edebilirler.


2. Londra şehir merkezine yaklaşık 2 saat uzaklıktadır.

Bournemouth, İngiltere’nin başkenti Londra’ya 2 saatlik mesafededir. Başkente yakınlığı dolayısıyla da bu şehir tercih edilebilmektedir.


3. İngiliz mimarisi ve tarzının bolca görüldüğü bir şehirdir.

Şehrin doğal yapısı bozulmadan günümüze kadar korunarak gelmiştir. İngilizlerin tarihlerine ve mimarilerine ne kadar da değer verildiği düşünüldüğünde şehrin yapısı, ilk yapıldığı gibi korunarak günümüze kadar gelmiştir. Bournemouth’taki dil okulları tarihi yerleri sevenler için ideal bir tercih olabilir.


4. İngiltere’nin en fazla dil okulu bulunan 2. şehridir.

Bournemouth, İngilizce dil okulları konusunda çok fazla seçeneğe sahiptir. Bournemouth dil okullarında her bütçeye göre uygun bir dil okulu bulunabilmektedir. Bu bakımdan İngiltere 
Bournemouth dil okulları fiyatları uygun seçeneklere sahiptir.


5. Eğitim olanaklarının fazla olduğu bir şehirdir.

İngiltere’nin bilinen saygın üniversitelerinden 2 tanesi bu şehirde yer almaktadır. Bunun haricinde işletme, hukuk, muhasebe gibi alanlarda kaliteli eğitim veren okulları mevcuttur.


6. Konaklamalar ile okul arasında ki mesafeler kısadır.

Bournemouth çok büyük şehir olmadığından dolayı dil okulları ve aile yanı konaklamalar arasındaki mesafeler genellikle yürüme mesafesinde olabilmektedir buda öğrenciler için masrafların düşmesi ve dil eğitimi alırken yaşamlarını daha rahat sürdürmelerine olanak sağlamaktadır.
 


Blog Yazılarımız

 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU