Arupa'da Dil Okulları
Avrupa hem diller hem kültürler açısından, hem de Türkiye’ye olan yakınlığı açısından Türklerin çok tercih ettiği lokasyonlardır. Bu lokasyonlarda hem ingilizce hem de Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca gibi bir çok dili geliştirmek mümkündür.

İngiltere’de Dil Eğitimi

Dünya’da en çok konuşulan dil olan ingilizceyi, Türkiye’ye olan yakınlığı ve köklü kurumlara sahip olması nedeni ile öğrencilerin en çok tercih ettiği ilk lokasyondur. Dünya’da en çok dil kursunun olduğu lokasyonlardan biridir. Bu nedenle öğrencilere hem kalite hem de fiyat açısından şehir bulunması daha kolay olmaktadır. Öğrencilerin gidecekleri sürelere göre değişen öğrenci vizesine başvurmaları gerekmektedir. Dil eğitiminin yanı sıra lisans ve lisans üstü programlarda çok gelişmiş olup, dünya çapında bilinen ve katılım gösterilen üniversitelere sahiptirler. En çok tercih edilen şehirleri London, Brighton, Oxford, Cambridge, Bournemouth, Manchester, Liverpool, Bristol, Leeds ve Edinburg’dur. Fiyatlar ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

İrlanda’da Dil Eğitimi

İrlanda son yıllarda Türk öğrenciler için popülerleşmeye başlayan bir lokasyon konumuna gelmiştir. Bunun sebebi ise 25 hafta ve üstü dil eğitimi alan öğrencilerin yasal çalışma hakkı elde ediyor olmasıdır. Dil eğitimi alacak öğrenciler için öğrenci vizesine başvurulmaktadır. En çok tercih edilen şehri Dublin’dir. Fiyatlar ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Malta’da Dil Eğitimi

Malta, lokasyonunun yakınlığı, iklim yapısı ve maddi açıdan daha karşılanabilir olması nedeniyle tercih edilen bir ülkedir. Turizmi ile ünlü olduğu için dil eğitimi alan öğrenciler için tatil yapıyormuş hissi vermektedir. 180 yıl boyunca İngiliz sömürgesinde kaldıkları için ikinci dilleri ingilizcedir ve eğitimleri İngiltere kaynaklı eğitimlerdir. Eğitim kalitelerinin yüksek olması ve bir çok Avrupa ülkesine yakın konumda bulunması, Malta’yı öğrenciler için cazip bir lokasyon haline getirmiştir. 3 aydan kısa kalacak öğrenciler için Schengen vizesine başvuru yapılmakta olup, daha uzun gidecek öğrenciler için eğitim vizesi alınmaktadır. En çok tercih edilen şehirleri St Julians ve Sliema’dır. Fiyatlar ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Almanya’da Dil Eğitimi

Dünya’da 100 milyona yakın kişi Almanca konuşmaktadır. Türkiye ve Almanya’nın ilişkilerinin yakınlığı sebebi ile bir çok öğrenci tarafından tercih edilen bir lokasyondur.
Dersler minumum 20 dersten başlayıp, 3 aya kadar olan süreçte turist vizesi ile öğrenciler eğitimlere katılım sağlayabilmekte, daha fazla eğitim isteyen öğrenciler için ise öğrenci vizesi alınmaktadır. Dil eğitiminin yanı sıra lisans ve master programları da çok ilgi görmektedir. En çok tercih edilen şehirleri Berlin, Münih, Hamburg, Frankfurt ve Freiburg’dur. Fiyatlar ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Fransa’da Dil Eğitimi

Dünya’da 200 milyona yakın kişi tarafından konuşulmaktadır. Kültür ve sanatın çok yaygın olması, ticari ve politik bir öneme sahip olması nedeni ile eğitim açısından çok tercih edilen ülkelerden biridir. Öğrenciler hem dil eğitimi hem de lisans ve lisans üstü programlarını tercih etmektedir. Dersler minimum 20 dersten başlayıp, 90 güne kadar olan dil eğitimlerinde Schengen vizesi ile gidilebilmekte olup, daha uzun eğitimlerde öğrenci vizesine başvurulmaktadır. En çok tercih edilen şehirleri Paris, Nice, Cannes, Lyon ve Montrepellier’dir. Fiyatlar ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

İspanya’da Dil Eğitimi

Dünya’da en çok ülkede resmi dil olarak Kabul edilen bir dil olup, 500 milyona yakın kişi tarafından konuşulmaktadır. Bu sebeple hem iş hem eğitim hayatında kişiye katacağı avantajları nedeniyle, kendini daha üst seviyelere taşımak isteyen bir çok öğrenci İspanyolca eğitimi almaktadır. Ingilizce'ye alternatif olarak görülen ilk dil olarak görülmektedir. Dersler en az 20 dersten başlamakta olup, dil eğitimi alacak öğrencilerin gidecekleri süreye göre kısa veya uzun dönem vize almaları gerekmektedir. En çok tercih edilen şehirleri Barcelona, Madrid, Valencia, Malaga ve Sevilla’dır. Fiyatlar ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

İtalya’da Dil Eğitimi

İtalyanca diğer dillere nazaran daha az tercih edilen bir dildir, Dünya’da 61 milyona yakın kişi tarafından konuşulmaktadır. Kültürümüze ve iklimimize olan yakınlığı sebebi ile  lisans veya master düşünen, İtalya mimarisini ve kültürünü tanımak isteyen bir çok  öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Dersler en az 20 dersten başlamakta olup, 90 güne kadar olan eğitimlerde Schengen vizesi alınırken, daha uzun eğitimlerde öğrenci vizesine başvurulmaktadır. En çok tercih edilen şehirleri Roma, Milano, Florence’dir. Fiyatlar ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 


  İletişim Formu!