sliderslider
 St Giles
 Twin English Centre

Eastbourne Öğrenci Kenti | Eastbourne Cennet Bahçesi | Eğitim Kenti Eastbourne |

Eastbourne Öğrenci Kenti

Harita üzerinde eastbourne nerede? Hangi kıta da? Ve eastbourne hangi ülkede? konumlanmıştır. Eastbourne İngiltere topraklarında başkent Londra' ya kara yolu ile 1 saat 30 dakika mesafede bir sahil kentidir. Sahilleri ve kültürel gelişimi ile göz dolduran şehir dünya üzerinde yaşamak isteyeceğiniz ender yerleşim yerlerinden biridir. Yılın her mevsimi güneşli olması da yaşamak istemenizin bir diğer nedeni olabilmektedir. Kapalı havalara karşı bavulunuz da yağmurluk bulundurmanız tavsiye edilmektedir. Kentte genellikle araba ile ulaşım sağlanmaktadır ancak eastbourne ulaşım için toplu taşıma araçları da mevcuttur. Kentte demir yolu ile ulaşım sağlamak da mümkün iki tane demir yolu hattı bulunmaktadır. Ulaşım için taksi seçeneği de mevcuttur. Ulaşım konusun da halkın rahatlığı hedeflenmiştir.

Eastbourne Cennet Bahçesi

Eastbourne’da birçok gezilecek ve görülecek yer mevcuttur. Kentte en ünlü mekanlar ve kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerlerin listesini önceden hazırlamalısınız. Bu konuda liste başında Carpet Gardens görülmesi gereken canlı çiçek bahçelerinden oluşmaktadır. Rengarenk ve milyonlarca çeşit bitkinin yer aldığı Carpet Gardens görülesi mükemmel bir mekandır. İkinci olarak Seven Sisters Country Park tebeşir kayalıklarından adını alan çok büyük bir arazidir. Daha sonra ise The Lifeboat Museum en kıymetli fotoğraflardan oluşan kıymetli müzeler arasındadır. Genel olarak botanik bahçe ve parklarıyla ün salmış bir kenttir. Fort Fun ise eğlenceye dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir merkezdir.

Eğitim Kenti Eastbourne

Öğrenci kenti olma özelliği ilk sıradaki özelliklerinden biridir neden Eastbourne'da dil eğitimi alınmalıdır? Eğitim kurumları kalitesi ve gelişmişliği ile Eastbourne dil eğitimi için ve Eastbourne ingilizce eğitimi için en uygun kentlerden biridir. Kentte geçireceğiniz zamanlarda Eastbourne’da sosyal yaşama dahil olabilir ve pratik yaparak Eastbourne’da ingilizce gelişiminizi hızlıca tamamlaya bilirsiniz. Kentin en güzel çiçek bahçelerinde gezerken temiz havadan ve güneşten faydalanarak dil eğitimi almak ve mutlu zamanları hayatınıza dahil etmek için mükemmel bir kenttir Eastbourne. Unutulmaz anılar ve pratik dil bilgilerini aynı anda biriktirebileceğiniz en güzel kenttir.

Sizi Arayalım


 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU