sliderslider
Dil Okulu | Okullar | OHC

İngiltere Londra OHC Dil Okulu

Londra, hayat enerjisi, lüks yaşam standartları ve demükemmel atmosferi ile dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Burada kültürelçeşitlilik ve yurtdışı eğitim veren okullar çok sayıda olduğundan nüfusun büyükbir kısmını öğrenciler oluşturur.

Oxford House College London (Oxford St.) Dil Okulu isesamimi aile ortamı, arkadaş canlısı ve kaliteli öğretmenleri, güvenli vehuzurlu ortamı, zengin kütüphanesi, sessiz ve verimli bir çalışma ortamı,Londra’nın enfes manzarasını gören çatı kafesi, hızlı sosyal ortamı ve dinamikyapısıyla dil eğitimi için en iyi seçeneklerden biri olmuştur. Öğrencilere okulyetkilileri tarafından her türlü yardım ve destek sağlanmaktadır.

Öğrencilerin hem iletişim süreçlerini en iyi şekildetamamlamak hem de kente ve okula daha kolay adapte olmalarını sağlamak adınahafta içi ve hafta sonlarında hoş geldin yemekleri, film geceleri, futbol,karaoke gecesi, dünya mutfağı tadımı, dans şovları, kültürel etkinlikler,öğrenci kulüpleri, çevre ve şehir gezileri düzenlenmektedir.

Oxford House College London(Oxford St.)’da sunulan programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTSve  Cambridge Sınavlarına Hazırlık,Birebir İngilizce ve İş İngilizcesi şeklindedir


OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Londra Dil Okulları

British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
English Path
 English Path
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LAL
 LAL
LSI
 LSI
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International
St Giles
 St Giles
Stafford House
 Stafford House
Twin English Centre
 Twin English Centre

OHC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Oxford
Oxford
Calgary
Calgary
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Dublin
Dublin
Londra
Londra
New York
New York
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU