sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / Swan

Swan logo
İrlanda Dublin Swan Dil Okulu

SWAN Dil Okulu, İrlanda’nın kalbinde yer alan Grafton Street üzerinde konumlanmaktadır. 1988 yılında kurulan okul, ACELS ve EAQUALS akreditasyonlarına sahiptir. Her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenciye uluslararası bir ortamda İngilizce eğitimi alma imkânı sunan SWAN; modern eğitim binası ve eğitim materyalleri ile donatılmış sınıfları sayesinde İrlanda dil okulları arasında ön plana çıkmaktadır.
Okul, öğrencileri için modern eğitim materyallerinin yanında daha pek çok imkân sunmaktadır. Bu imkânlar arasında; kütüphane, öğrenci salonu, ücretsiz internet bağlantısı, bilgisayar odası ve ücretsiz danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

SWAN Dil Okulu ve İngilizce Dil Eğitimi Programları
SWAN Dil Okulunun sunduğu dil eğitimi programları, tam donanımlı öğretmenler tarafından modern materyaller eşliğinde sunulmaktadır. Okulun sunduğu kurs programları arasında ise; genel İngilizce, yoğun İngilizce, birebir İngilizce, sınavlara hazırlık ve öğretmenler için İngilizce kursu yer almaktadır.

Genel İngilizce Kursu
SWAN İngilizce Dil Okulu tarafından sunulan genel İngilizce programını sabah ya da öğlen alabilirsiniz. Sabah 09:00 ile 13:00 arasında verilen genel İngilizce kursu, haftalık 20 dersten oluşur. Öğlen 14:00 ile 17:15 arasında verilen kurs ise haftalık 15 dersten meydana gelir. Bunun yanında kursa başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar hemen her öğrenci kabul edilmektedir.

Yoğun İngilizce Kursu
Bu kurs programındaki dersler hafta içi 09.00’da başlar ve öğleden sonra 17:15’e kadar devam eder. Öğrenciler programdaki her derste İngilizce okuma, yazma, konuşma ve dinlemenin yanında kelime, telaffuz ve dil bilgisi dersleri de alırlar. Her seviyeden öğrencinin kabul edildiği kursun başlangıcında bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır.

Birebir İngilizce Kursu
SWAN İngilizce Dil Okulu tarafından sunulan birebir İngilizce eğitimi kursu oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca programın içeriği tamamen öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmektedir.

Öğretmenler İçin İngilizce Kursu
Bu kurs programı, özellikle anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenleri için düzenlenmektedir. Uluslararası üne sahip koordinatörler tarafından hazırlanan ders programlarında en hızlı ve etkili öğretim yöntemleri uygulanmaktadır. Öğretmenler bu kurs dâhilinde İngilizceyi doğru öğretmeyi ve dilin inceliklerini öğrenirler.

Neden SWAN?
SWAN tarafından düzenlenen yabancı dil eğitimi programları ile İngilizce probleminize alanında uzman öğretmenler sayesinde kolayca çözüm bulabilirsiniz. Bunların yanında yardımcı materyaller, eğitsel oyunlar ve aktivitelerle verilen dersler; İngilizce konuşma, konuşulanları anlama, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmenize ciddi yarar sağlayacaktır.

SWAN ve Sunduğun Sosyal Aktiviteler
SWAN, öğrencilerin İngilizcelerini sosyal hayatlarında sürekli geliştirebilmeleri adına aktivite ve gezi programları organize etmektedir. Bu aktivite ve geziler, genellikle hafta içi günlerde ve öğleden sonra düzenlenmektedir.


Swan Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımDublin Şehrindeki Diğer Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Swan
 Swan
Twin English Centre
 Twin English Centre
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU