SİZİ ARAYALIM  

Akademik İngilizce Programı

Akademik İngilizce Programı, bir üniversiteye veya ileride bir üniversiteye başvurmak isteyen öğrenciler içindir. Akademik İngilizce kursları, üniversite derslerinde ve akademik kitaplarda kullanılan dil için sizi hazırlamaktadır.

Akademik İngilizce programı, bir üniversitede okumak için gerekli olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeye odaklanır. Birçok ders akademik dersleri taklit ederek etkili notlar yazmayı, akademik ders kitaplarını okuyacağınızı ve sınıfınızın önünde sunumlar yapacağınızı. Bu, fikirlerinizi İngilizce olarak akademik ortamda ifade etmenize yardımcı olacaktır.

Bu “ön” kurslarının birçoğu, kültürel çalışmaları, araştırma yöntemlerini ve kritik analizleri de içerir.

Akademik İngilizce Programının süresi, seçtiğiniz kursa ve okula bağlı değişiklik gösterebilir. Dersler, mevcut becerilerinize ve gereksinimlerinize bağlı olarak bir yıla kadar sürebilir. Akademik İngilizce Programı genellikle 24,32 veya 36 haftalık periyotlarda hazırlanmış eğitim programlarıdır. Genellikle Ocak, Nisan ve Haziran, Eylül aylarında başlamaktadır.

Yurtdışında akademik bir eğitim düşünüyorsanız ya da Türkiye’de hazırlık sınıfına alternatif bir seçenek arıyorsanız anadili İngilizce olan ülkelerde Akademik İngilizce programına katılarak daha ileri ve daha etkin öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.

Spesifik başlangıç tarihleri olduğundan dolayı standart sınav hazırlık programlarından daha ekonomik olan akademik İngilizce programı ile IELTS ve TOEFL gibi sınavlardan da hedeflediğiniz puanı alabilirsiniz.

Yurtdışı dil okullarında Akademik İngilizce programına katılmak, indirimli fiyat ve özel kampanyalardan yararlanmak için 0212-936 06 86 ‘dan bizi arayın, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmetlerimizden hemen faydalanın.Akademik İngilizce Programı