SİZİ ARAYALIM  

İş İngilizcesi Programı

Bugünün hızlı global ekonomisinde kendinize yatırım yapmalısınız. Eğer kariyer hedeflerinizde uluslararası bir kurumda çalışmak gibi bir hedefiniz varsa branşınızla alakalı terimleri öğrenmeniz gerekmektedir. Okulların sunduğu İş İngilizcesi kursu sizi profesyonel hayata hazırlamaktadır ve İngilizce dil yeterliliği ve deneyimi ile iş dünyasında rekabet etmenize yardımcı olur.

Bu program ile branşınız ile alakalı kelime dağarcığınızı genişletebilir, sunumlar yapabilir, kurumsal dökümanların kullanıldığı dijital platformlarla alıştırma yapabilir, etkili bir iş ağı kurabilmek adına konuşma becerilerinizi yeterli hale getirebilirsiniz.

İş İngilizcesi programlarına katılabilmeniz için en az orta seviye de bir İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Eğer bu seviyeyi sağlayamıyorsanız önce Genel İngilizce programında dil eğitimi alıp ardından İş İngilizcesi programına geçiş yapabilirsiniz.

Yurtdışı dil okullarında İş İngilizcesi programına katılmak, indirimli fiyat ve özel kampanyalardan yararlanmak için 0212-936 06 86 ‘dan bizi arayın, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmetlerimizden hemen faydalanın.