SİZİ ARAYALIM  

Genel İngilizce Programı

Genel İngilizce programı, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini, samimi ve eğlenceli bir ortamda güven ve akıcılık yaratmaya odaklanarak geliştirir. İletişimsel bir yaklaşımla, öğrenciler çeşitli ‘gerçek yaşam’ durumlarında dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirirler. Genel İngilizce eğitimi, İngilizce konuşulan bir ülkede faaliyet gösterme ya da daha fazla araştırma ya da sınav hazırlık kurslarına devam etme konusunda size güven ve beceri kazandıracaktır.
İngilizce öğrenmek için nedenleriniz ne olursa olsun, tüm öğrencilerin sağlam bir temele ihtiyaçları vardır .Bu program, İngilizce dilinin her alanında gelişmenize yardımcı olacaktır: dilbilgisi, kelime bilgisi, konuşma, dinleme, telaffuz, okuma ve yazma.

Dil eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilerinin büyük bir çoğunluğu Genel İngilizce programlarını tercih etmektedir. Genel İngilizce kursları, 16 yaşından büyük ve her seviyeden öğrenciler için tasarlanmıştır.
Bu program ile yararlı dil becerileri ile iletişim kurma yeteneğinizi geliştireceksiniz:

– Farklı İngilizce metinleri okuma ve anlama
– Açıkça ve doğru yazabilme
– Konuşma ve tartışmalarda rahatlıkla yer almak
– Konuşulan İngilizcenin farklı çeşitlerini dinlemek ve anlamak
– Kolay ,anlaşılır telaffuz ile açık ve akıcı konuşma
– Dilbilgisi ve kelime hazinesi kullanma

Genel İngilizce Kursu Detayları

– Haftalık saatler: 15 veya 20
– Kurs Süresi: 1-52 hafta
– Temel (A1) ila İleri (C1) arasındaki tüm seviyeler
– Yaş : 16+
– Başlangıç tarihleri: herhangi bir Pazartesi *

Yurtdışı dil okullarında Genel İngilizce programına katılmak, indirimli fiyat ve özel kampanyalardan yararlanmak için 0212-936 06 86 ‘dan bizi arayın, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmetlerimizden hemen faydalanın.