sliderslider

Kanada Dil Okulu Avantajları

Kanada Dil Okulu Avantajları | Adviceyed

Kanada, Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyinde bulunan gelişmiş bir göçmen ülkesidir. Yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük ikinci ülkesidir. Kanada’daki dil okulları İngilizce ya da Fransızca öğrenmek için bir öğrencinin gidebileceği en iyi dil okullarına ev sahipliği yapar. Kanada sahip olduğu nüfusun çeşitliliği, İngiliz ve Fransız kimliğine sahip oluşu, doğal güzellikleri ve akademik standartları ile dünyada ün yapmıştır. Kanada’da dil eğitimi almak uluslararası öğrenciler arasında çok yaygındır ve her yıl binlerce öğrenci Kanada’da dil eğitimi almaya gelmektedir.

Neden Kanada’da dil eğitimi?
• Kanada’daki dil okullarının size yüksek kaliteli eğitim vermek için standartları birbirleri ile benzerdir. Kanada’nın Atlantik kıyısına da gitseniz, Batı yakası ya da ikisinin arasında herhangi bir yerde eğitim almayı tercih etseniz bile, dil okullarının sunduğu kalite güvencesi ile deneyiminiz olumlu olacaktır.

• Kanada’da dil eğitimi alan bir çok öğrenci bu eğitimlerini Kanada’da bir üniversite veya diğer eğitim programlarına geçiş yapmak için hazırlık olarak kullanmaktadır.

• Kanada’da eğitim sertifikanızı uluslararası düzeyde tanınmış akreditasyonu olan dil okullarından alabilirsiniz. Kanada’da Languages Canada tarafından akreditasyonu bulunan 225’ten fazla dil okulu bulunmaktadır. Languages Canada ile akreditasyonu olan kursların eğitim sertifikaları uluslararası düzeyde tanınmaktadır.

Dil okullarının sunduğu program türleri;

1. İngilizce veya Fransızca sınav hazırlığı (CAEL, IELTS, TOEFL, TEF Canada ya da TCF)
2. Yaz kampları
3. Ticari veya teknik İngilizce / Fransızca
4. Üniversiteye geçişte hazırlık amaçlı dil eğitimi
5. Öğretmen yetiştirme programları (ortak programlar arasında CELTA, TESL, TESOL veya CEFLE)

Kanada’da dil eğitimi danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz Advice Yurtdışı Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz.


Blog Yazılarımız

 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU