Sınav Hazırlık İngilizce Programı

İngilizce öğrenen her bireyin hedefinde IELTS veya TOEFL gibi bir sınavdan gün geldiğinde iyi bir puan almak vardır.
Sınavı, hazırlık kursları, okuma, yazma, konuşma ve dinleme bileşenlerine odaklanarak hedeflediğiniz sınavı geçmek için ihtiyaç duyduğunuz dili ve güveni geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Sınav hazırlık İngilizce programları daha iyi iş fırsatları için yeterliliklerini artırmak veya üniversitelere başvurmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Bu kurslar ile aşağıdakiler de dahil olmak üzere uluslararası kabul görmüş diploma veya sertifikaları geçmek için eğitim göreceksiniz.

Amerika'da eğitim almak isteyen İngilizce öğrencilere TOEFL
 Amerika'da bulunan Educational Testing Service (ETS) tarafından dünyanın birçok yerinde yapılmaktadır.
İngilizce eğitim veren lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına katılmak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan kişilerin okullara giriş için kabul kriteri olarak kabul görmektedir. Bunun yanı sıra günümüzde birçok kurum iş başvuruları sırasında TOEFL sınavından alınan puanı İngilizce yeterliliği açısından kabul etmektedir.

İngiltere, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda da eğitim görmek isteyen öğrenciler için IELTS

IELTS İngilizce dil seviyenizi ölçmek için uluslararası alanda geçerli olan bir sınav sistemdir.

Sınav iki türde yapılmaktadır: Genel ve akademik amaçlı. Sınav akademik ve genel amaçlar için iki türde yapılmaktadır.
IELTS Avustralya, İngiltere, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’daki eğitim kurumları tarafından kabul edilirken ABD de bazı kurumlar tarafından kabul görmektedir. Sınav Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’ya göçmenlik başvurusu yapanlar için gerekli kılınmıştır.
Sınav sonucu 1 (bilgisi yok) ile 9 (uzman) arasında değişen seviye belirleme üzerine tasarlanmıştır. IELTS sınavının 2 yıl geçerliliği bulunmaktadır.
IELTS yüksek eğitim ve göçmenlik başvurusu için en popüler sınav olarak öne çıkmaktadır. 2009 yılında sınava 130 farklı ülkeden 1.4 milyon kişi başvurmuştur.

Diğer Sınavlardan Bazıları;

İspanyolca dil öğrencileri için DELE (Diploma de Españolcomo Lengua Extranjera)
Fransız öğrenciler için DELF (Le Diplôme d 'Études en Langue Française) ve TEF (Test d'Evaluationdu Français)
Alman dil öğrencileri için ZDF (Zertifikat Deutschals Fremdsprache) ve TestDaF (Test für Deutschals Fremdsprache)
İtalyanca dil öğrencileri için CELI (Certificatodi Conoscenza)

Yurtdışı dil okullarında IELTS ve TOEFL Hazırlık İngilizcesi programına katılmak, indirimli fiyat ve özel kampanyalardan yararlanmak için 0212-936 06 86 'dan bizi arayın, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmetlerimizden hemen faydalanın.


Dİl Okulu

Diğer Programlar

Genel İngilizce Programı

Genel İngilizce programı, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini, samimi ve eğlenceli bir ortamda güven ve akıcılık yaratmaya odaklanarak geliştirir.

Hukuk İngilizcesi Programı

Bu program hukuk İngilizcesi ile ilgili terminoloji ve dil yapısını ilerletmek isteyen Avukatlar, Avukat adayları ve hukuk profesyonelleri için oluşturulmuştur.

Akademik İngilizce Programı

Akademik İngilizce Programı, bir üniversiteye veya ileride bir üniversiteye başvurmak isteyen öğrenciler içindir.

İş İngilizcesi Programı

Eğer kariyer hedeflerinizde uluslararası bir kurumda çalışmak gibi bir hedefiniz varsa branşınızla alakalı terimleri öğrenmeniz gerekmektedir.

Yoğun İngilizce Programı

Yoğun İngilizce programı, mümkün olan en kısa zamanda dil öğrenmek isteyen öğrenciler için önerilir. Bu dil kursu, hemen hemen her okul tarafından sunulmaktadır.

advice study abroad whatsapp